Wpis z mikrobloga

#mikromodlitwa

Proszę o modlitwę za osoby pałające nienawiścią wobec osób LGBT, żeby wzięły sobie do serca naukę papieża Franciszka i wygoniły nienawiść wobec bliźnich z siebie. Również proszę o modlitwę za osoby które usprawiedliwiają przemoc wobec innych ludzi, niech również przestaną grzeszyć i wkroczą na drogę kościoła z której zboczyły
Zgagulec - #mikromodlitwa 

Proszę o modlitwę za osoby pałające nienawiścią wobec o...

źródło: comment_DdcnLJQR9d3oZV5KVnbXL9W9QK9mYgbu.jpg

Pobierz
  • 8
@Bezglutenu: Chce żeby osoby które wkroczyły na niekatolicką ścieżkę nienawiści z niej zeszły, dlatego moje wezwanie do modlitwy. Takie osoby głoszą słowa sprzeczne z nauczaniem papieża Franciszka, mam nadzieję że się nawrócą na dobrą drogę i zobaczą że istotą chrześcijaństwa jest miłosierdzie wobec bliskich tak jak nauczał Jezus.

Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem, by go oceniać?

tak powiedział papież Franciszek, dobrze by było żeby
przecież Jezus cały czas mówił, że jak dostaniesz w ryj to trzeba nadstawić drugi policzek


@4gN4x: Ech, i tak to jest jak ateiści się wymądrzają i twierdzą że znają Biblię lepiej niż wierzący xDDDDDDD Nie geniuszu, nie chodzi o robienie z siebie ofiary, ale żeby to rozumieć to trzeba jednak nieco głębiej pogrzebać:

żydzi do pocałunku pojednania nadstawiali ten policzek nie uderzony. Jeśli uderzyłeś w oba to nie miałeś jak się
wolę w tej kwestii polegać na głowie kościoła


@Zgagulec: ... i nie rozumieć tego, co on mówi? Przecież masz wyraźnie:

Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga

Jaka to dobra wola, jeśli żyje w związku homoseksualnym i uprawia pozamałżeński seks - czyli de facto non stop żyje w grzechu i nie zamierza przestać? Dobra wola, to jeśli powstrzyma swoje homoseksualne ciągoty, a nie je kultywuje.