Wpis z mikrobloga

Nie ma większej prawdy niż to, że Polak jest za głupi żeby być wolnym. Nie umiemy się szanować i korzystać z wolności. Dopiero jak jesteśmy pod butem Niemca albo Ruska to jeden drugiemu człowiekiem. W innym przypadku pozabijamy się przy aplauzie obecnej władzy.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #lgbt #4konserwy #neuropa
szymeg7 - Nie ma większej prawdy niż to, że Polak jest za głupi żeby być wolnym. Nie ...

źródło: comment_P6l8srJ899eeSh0hwsFwLSdZ8zTldVZ1.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

głupie sebixy a od teraz "w polsce biją lgbt" "tak wygląda prawica" "tak wyglądają naroowcy" to będzie argument na miesiące, wykop #!$%@? 3 klipami, na /r/europe już 15k wykopów.

nawet już nie można nic powiedzieć bo hehe "centrysta"
  • Odpowiedz
@szymeg7:

Pedał to jest co najwyżej do roweru. Nie orientuję się w tych waszych slangach rodem spod budki z dopalaczami, wybacz.


Nie wiem ile masz lat ale z tego co ja pamiętam to już w latach 90-tych słowo "pedał" było powszechnie używane do określenia homoseksualisty. Nie słyszałem natomiast nazywania Jezusa "jeżuś". Wiem, że jeden z członków zespołu Łąki Łan ma podobny pseudonim artystyczny.
  • Odpowiedz
  • 1
@szymeg7 każdy tak ma... Nie tylko Polacy.
U nas to i tak luźno jeszcze. W muzułmańskim kraju każdy z marszu miałby już wyrok śmierci, więc może być gorzej.
  • Odpowiedz
@szymeg7: O czarnoskurych w stanach gdy robią burdy też napiszesz, że powinni być pod butem białych skoro plądrują sklepy? Nawet w europie zachodniej są ostre zadymy, a w takiej Francji to nawet pokojowo palą samochody( ͡° ͜ʖ ͡°). Debile są wszędzie nie tylko u nas.
  • Odpowiedz
  • 0
@Slucham_psa_jak_gra_ https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Penalizacja_kontakt%C3%B3w_homoseksualnych

W 47 krajach i terytoriach karane są zarówno kontakty między kobietami, jak i mężczyznami, a w 28 tylko kontakty seksualne między mężczyznami.

Najwyższym wymiarem kary za kontakty homoseksualne jest kara śmierci, zapisana w systemach prawnych następujących krajów: Afganistan, Arabia Saudyjska, Czeczenia, Iran, Jemen, Mauretania, Somalia, Sudan, Zjednoczone Emiraty Arabskie (z wyjątkiem emiratu Dubaj, gdzie za stosunek homoseksualny grozi 10 lat więzienia), w Nigerii (12 stanów).

Więc nie #!$%@?, że
  • Odpowiedz
@szymeg7: Mów za siebie. Gdyby w Polsce była prawdziwa wolność to organizatorzy marszu zorganizowaliby sobie ochronę włącznie z uzbrojeniem samych siebie i agresorzy nie ryzykowaliby życiem aby wyrazić swój sprzeciw
  • Odpowiedz
Tak. Płacz i darcie szat, ale gdy podłe i kłamliwe towarzystwo z LGBT upodla wartości bardzo bliskie innym ludziom to jest OK. Brzydzę się hipokryzja. Przypomnę inteligencie, że III Rzeczpospolita zbudowali Ci opluwanie katolicy. Kraj tak tolerancyjny, że reszta świta dopiero to osiąga.
  • Odpowiedz
@szymeg7: w Polsce nie wybuchła nigdy wojna domowa - a zobacz w ilu krajach na świecie takie zjawisko miało miejsce - więc bez przesady nawet ostatnia wojna nas nie podzieliła, wszyscy walczyli z okupantem, w zasadzie oprócz górali, ale oni już tak mają.
  • Odpowiedz