Wpis z mikrobloga

halko, bo od jakichś 3 miesięcy ćwiczę siłowo w domu i już ciężar mi nie wystarcza więc trzeba iść na siłownię ale strasznie się boje, że będę tym typem co robi jakieś niwstworzone rzeczy xD
Proszę uspokojcie mnie, że ćwiczenie na siłowni nie różni się niczym od ćwiczenia w domu()
aha no i czy na siłowni zwracacie uwagę na innych ludzi czy każdy zajmuje się sobą i tyle?

#mirkokoksy #dieta #silownia
  • 5
@arexcx: nikt nie zwraca uwagi na ciebie, robisz swoje a ludzie zawsze spoko podpowiedzą cos na tych osiedlowych ofc bo te w galeriach to tfu, idź przekonasz się że nie było czego się cykac,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arexcx:
Siłownie często oferują darmowy trening wprowadzający. Można podpytać typa co i jak robić żeby sobie krzywdy nie zrobić. Potem jest już znacznie łatwiej.
@arexcx ja tam zwracam uwage na innych, ale tylko na tych ktorzy robia sensowne ciezary, porownuje technike, czasami wymienie jakies info. Na swiezakow nie patrze bo nie ma po co ;p
Chociaz zdarzaja sie tacy, ktorzy sluza darmowa rada i realizuja na przypadkowych ludziach jakies niespelnione ambicje trenerskie, ale to rzadkosc, czytalem ze 2-3 wzmianki o takich typach i sam tez widzialem ze dwoch znawcow, ktorzy musza Ci pomoc mimo ze nie
czy na siłowni zwracacie uwagę na innych ludzi


@arexcx: Pewnie, jak czasem widzę że świeżak nie radzi sobie z martwym czy ławką to podejdę i jeżeli będzie chciał to pomogę mu się ustawić na tyle żeby nie był pośmiewiskiem i sobie krzywdy nie zrobił. Jak zobaczę kogoś silniejszego to też zerknę jak ćwiczy, można się tak czegoś nauczyć. No i warto też wiedzieć kto jest ogarnięty i kogo można poprosić chociażby