Wpis z mikrobloga

Czym różni się to polskie ONR'owskie prawactwo i kibolstwo, od tych jak to oni mówią "ciapaków"?
Biją grupowo leżących ludzi, rzucają petardami i butelkami, a najlepsze jest to, że nie tolerują tego co se ktoś robi w domu i mówią jak kto ma żyć. No najlepiej jakby każdy w niedzielę po rosołku i kościółku szedł na wieczorną ustawkę się troszkę #!$%@?ć za jakiś skorumpowany polski klubik czy inne dyrdymały.

#przemyslenia #bialystok #lgbt #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
  • 13
@Korbov: Niewiele, ale akurat naszymi mogę gardzić, opluwać i chcieć zesłać do kolonii karnej bez posądzenia o bycie rasistą. Chociaż zawsze się znajdzie ktoś kto nazwie edukacyjnym supremacjonistą i krwiopijczym burżujem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Na prawdę w to wierzysz ?

@facetwsieci: tak

napady agresji duuuzo częstsze

@facetwsieci: niż kibolstwo które #!$%@? się przed każdym meczem, po każdym meczu i między meczami?

Kosy, broń i bomby to normalka na porządku dziennym.

@facetwsieci: kosy i broń, tak samo jak kibolstwo. Bomby na porządku dziennym? Śmieszny jesteś.

Poczytaj lokalne zagraniczne gazety

@facetwsieci: daj no kilka przykładów, bo ja jestem przekonany że ty tą całą wiedzę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pojeździsz, pożyjesz trochę, chłopie zatęsknisz za polskimi kibolami i ich mordobiciem.

@facetwsieci: jeździłem, nie spotkałem się z takimi zwierzętami jak polscy kibole.

Bardzo nie rozumiesz problemu islamskiej radykalizacji Europy.

@facetwsieci: europejscy muzułmanie w znacznej większości się laicyzują, radykalizacja dotyczy małego ich wycinka, który do tego jest spowalniany przez tych zlaicyzowanych. Ogromna większość problemu zradykalizowanych to niedawno przybyli imigranci.

co gorsza wkładasz to w prawackie teorie spiskowe zamiast twardo przyjrzeć się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@facetwsieci: a takie kraje jak Norwegia, Szwecja, Holandia, Belgia czy Niemcy, przez polskie prawactwo uznane za kraje upadłe są bezpieczniejsze niż Polska. To jeśli one są upadłe, to co powiedzieć o Polsce?
@facetwsieci: tylko różnica jest taka, że tamci są sprowadzeni i niektórzy na przestrzeni lat i pokoleń się pewnie zlaicyzują. Nasz polski kibol i narodowiec tu był od zawsze i od zawsze robił gnój.

No tak Europa upada! Chwała Wielkiej Polsce! Ale jak przyjdzie co do czego to godność do kieszeni o do Niemca na truskawki, albo do Holandii na magazyn.