Wpis z mikrobloga

Wszyscy mówią jakie to Polki nie są zajebiście piękne i wyjątkowe, ale po obadaniu nawet Iranek, Polki mogą im czyścić buciki imo. Niby muslimy a panie są bardzo kobiece i mają swój urok i fajny gust, i co najważniejsze praktycznie nie uświadczyłem tam ulanych krów. Mam już trochę par z tamtego regionu, więc podzielę się z wami fociami.
#tinder #badoo #muslim
H.....n - Wszyscy mówią jakie to Polki nie są zajebiście piękne i wyjątkowe, ale po o...

źródło: comment_i2mqqIRPJf54myfTxsJLACV7ti02Wt8k.jpg

Pobierz
  • 17
@madiksa: Nie zgodzę się, że kobiety z Bliskiego Wschodu są jakieś super cudowne. Wcześniej sprawdzałem Izrael i tam albo laska wygląda jak jakaś bryzydka cyganka albo biała Rosjanka. Arabki też nie są zbyt rewelacyjne moim zdaniem, ale w Iranie, czyli byłej Persji, czuć swego rodzaju jakość i wysokk standard urody. Jednak widać, że Ci ludzie są inni od reszty swoich sąsiadów.

Ogólnie nawet nie białych brunetek o ciemnych oczach, ale kobiety
@madiksa: Tak bym powiedział. Jednak kraje z tamtego rejonu nie są tak otwarte jak chociażby Europa, gdzie wiele narodówi nacji mieszało się ze sobą na przestrzeni wieków. Oczywiście różnice pomiędze hiszpanią i włochami, a chociażby polską jest oczywista. Natomiasy na Bliskim Wschodzie wszysyko szczelnie wyzamykane i ciągłe wojny, także widać wyraźną różnicę pomiędzy, pakistańczykami, żydami, arabami, a persami. Kollr skóry też mają specyficzny.

Persowie mają atrakcyjny typ urody i w ogóle
@anthoris: W tym problem, że do mmie pisało parę Hiszpanem i one są absolutnie obleśne. Ich budowa ciała, włosy, oczy tworzą aseksualny kanon piękna w moim odczuciu. Może ich mężczyźni lepiej wypadają z takim zestawieniem, ale kobiety są wręcz odpychające w znacznej większości. Ładna hiszpanka to Polka 5/10. Także tutaj nasze rodaczki kompletnie deklarują hiszpanki.