Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki fetysz- lubie niskie dziewczyny w łóżku. Sam mam pobad 190 cm ale grzmocić lubie te poniżej 160 a takie 150 to już luksja (żeby nie były, wszystkie legal xD).
Z takimi dziewczynami mam zazwyczaj jakieś ukladziki albo to pojedyncze strzały, a jak się wiążę z jakąś to zazwyczaj z taką powyżej 170 bo jednak takie lepiej się prezentują.

Jednak z niskimi dziewczynami to cuda można wyprawiać- rzucać, mega zdominować,figury prawie artystyczne, penis w rękach takiej wygląda jak potężna maczuga.
I teraz pytanie- coraz poważnie rozważam seks z karlicą. Gdzie takową znaleźć?
#pytanie #seks #zwiazki #karly #rozowepaski #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
  • Odpowiedz
jak się wiążę z jakąś to zazwyczaj z taką powyżej 170 bo jednak takie lepiej się prezentują.

Jednak z niskimi dziewczynami to cuda można wyprawiać- rzucać, mega zdominować,figury prawie artystyczne, penis w rękach takiej wygląda jak potężna maczuga.


@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje kryteria doboru różowej do stałego związku sugerują, że w ogóle nie powinieneś wchodzić w stałe związki, bo tylko komuś czas marnujesz. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz