Wpis z mikrobloga

Jaka najtańsza ale jednocześnie sensowna klawiatura do grania? Chodzi mi głównie o możliwość naciśnięcia kilku przycisków na raz. Nie żadne turnieje, ale zwykła domowa wygoda. Typu - jadę do tyłu + kamera do tyłu + kierowanie + wyrzucanie granatów przez okno :P
Patrzę po bestsellerach i już widzę, że Logitech K120 se nie poradzi, tak samo jak A4 KV300H.
Z czego korzystacie, co nie kosztuje tyle ile karta graficzna, a nie wkurza blokowaniem rozgrywki?
#pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mówimy o mechaniku ? Określ się jeszcze jakie switche cię interesują. (O ile mechanik)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak: jeśli chodzi o membranę to nie mam pojęcia. Jesli nie miałes styczności z mechanikiem to mimo wszystko nakłaniam cię do spróbowania ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RRybak: nie wiem jaki teraz masz budżet.
Mechanik to zupełnie inny poziom.
Do 100 raczej nie kupisz dobrego mechanika, a jakąś spoko membranę myślę że tak. Najtańszy mechanik jakoś ok. 150 trzeba dać i masz wtedy całkowity antoghosting, czyli możesz wcisnąć cała klawiaturę i wszystko będzie poprawnie.
  • Odpowiedz
@kivopl: teoretycznie nie chciałbym dawać więcej niż te wspomniane 150. Jeśli przejście na mechaniczną rozwiązywałoby problem, to na morelach widzę, że już od 8 dych coś można kupić.
edit: a jednak nie do końca, te tanie to są mieszanki jakieś. 8 klawiszy mechanicznych, reszta membrana :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: te za 80zl są miernej jakości. Taka najtańsza w miarę okej to jest coś od volcano albo Thor 300 od Genesis. I tu masz do wyboru niebieskie albo czerwone switche (zielone podświetlenie =niebieskie switche, białe podświetlenie=czerwone switche)
W teorii czerwone bardziej do gier, niebieskie do pisania ale to sam musissz poczytać.
Później to najlepsza jest GK530 od spc gear, ale to już inna cena.

Wszystkie te tańsze są na przełącznikach (switchach) marki outemu, nie są złe, ta GK530 już jest na innych, no ale tak jak mówię cena wyższa.
Te znowu całkiem tanie są jeszcze na innych switchach ale to już całkiem noname i wgl
  • Odpowiedz