Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Dzięki UFG możesz sprawdzić swoją historię ubezpieczeniową, ale nie wysokość posiadanych zniżek. Wynika to z tego, że każdy ubezpieczyciel, na podstawie historii ubezpieczeniowej, ustala, jaką zniżkę da. Możesz jedynie dotrzeć do informacji, jakie zniżki dał Ci ubezpieczyciel w poprzednim roku - taka informacja powinna być zapisana na polisie. No i tak jak napisano powyżej - deklarowanie, że ma się 60% zniżek nic nie da, bo ubezpieczyciel i tak zweryfikuje wszystko
@Daleki_Jones: pozwolisz, że ja będę drugim gościem i powiem Ci, że zniżki mają znaczenie bo i tak jesteś weryfikowany w UFG i taryfikowany zgodnie ze stanem faktycznym :) możesz zapytać jakiegoś trzeciego gościa co o tym sądzi...

@anonim1133: jeżeli jakimś cudem przejdzie to będzie i tak rekalkulacja składki i dopłata. Jeżeli szukasz ubezpieczenia to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv :)
@fromasz56: Mam ten problem, że nie pamiętam od kiedy jestem współwłaścicielem jednego pojazdu - a to niby gra rolę. Nie chce mi się kopać w dokumentach, liczyłem na to, że gdzieś w internecie kliknę i mi powiedzą ile % zniżki itd.
@anonim1133: Mirku większość firm weryfikuje przed zawarciem historię w UFG i na własny sposób nalicza zniżki. Na naszym kalkulatorze, po podaniu niezbędnych danych, następuję automatyczne wyliczenie składki z uwzględnieniem historii ubezpieczeniowej.