Wpis z mikrobloga

Priviet, zdastwujcie, do swidania - jak mnie mogą #!$%@?ć ci naganiacze w klubach/restauracjach na wczasach, czy ja wyglądam jak ruski? Czy #!$%@? Hiszpania, czy Grecja, czy Portugalia, wszędzie to samo. Każdy, który zagai po rusku do mnie, moze byc pewien, że do lokalu nie wejdę. Czy oni zdają sobie sprawę ze do polaka po rusku mówić, to jak napluć? Czy dla nich każdy ze wschodu to z automatu rusek? #!$%@?
  • 6
@rozregulowany_kaloryfer mamy słowiańskie rysy twarzy, tak jak Rosjanie. Dla nich wyglądamy podobnie (z perspektywy świata a nawet Europy wyglądamy podobnie, bardziej poznać Ruskich bo inaczej się ubierają i mają inne fryzury). Język też stosunkowo podobny. Warto ryzykować, bo Polacy pewnie i tak nie wejdą bo jedzą kanapki zrobione rano w hotelu :D a Ruscy jak wejdą to na dzień dobry zamówią flaszkę wódki.
Trochę żartuje, ale pewnie tak to wygląda.
@rozregulowany_kaloryfer: W pewnym sensie powinien być to komplement - jaki ruski jedzie na wakacje w takie miejsca? Raczej nie ten biedny czy nawet z ruskiej klasy średniej, tylko taki z wyższej klasy. Pomijając wygląd fizyczny i podobnie brzmiący język, biorą Cię za bogatego ruskiego :)