Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki z #pilkanozna na co byście kupili karnet w tym sezonie - #cracovia czy #wislakrakow ? Przypau w ogóle jest chodzić w #krakow na mecze? Jakieś rady czego unikać żeby nie zarobić od #kibole? Ogólnie jestem neutralnym piknikiem i chcę po prostu się nacieszyć lepszymi widowiskami i atmosferą o ile w ogóle o takich może być mowa w #ekstraklasa xD

Przy okazji dzieje się coś u Was na jesień w #rugby, Juvenia coś gra czy sezon tylko na wiosnę? Kojarzy ktoś czy są jakieś puby gdzie mogą pokazywać Mistrzostwa Świata?
  • 48
  • Odpowiedz
@woodywoodpecker: czyli chodzenie na mecze w koszulce odpada? to jak to się robi, mam założyć coś nieutralnego na wierzch i zdjąć dopiero na stadionie? xD

@nightrain:

światowym poziomie


xD mówiąc poważnie, myślę 1 karnet zaspokoi mnie, może pójde na 1 czy 2 mecze tu i tu i wtedy wybiorę, skłaniam się ku Cracovii bo mogą grać w Europie, wyhodowali Piątka i ogólnie jakaś pozytywniejsza faza od nich bije
  • Odpowiedz
czyli chodzenie na mecze w koszulce odpada? to jak to się robi, mam założyć coś nieutralnego na wierzch i zdjąć dopiero na stadionie? xD


@will_I_aint: Nie odpada, większość osób chodzi w barwach. Napisałem Ci gdzie możesz mieć przypał. Nie wiem w ile osób, jak i przez jakie dzielnice zamierzasz docierać na stadion. Najwięcej osób w okolicach stadionu ubiera/chowa barwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@will_I_aint: Jak chcesz oglądać kółko kształcące sportowe żydów, nie będących Żydami (nie mylić z Żydami) na stadionie przypominającym supermarket to wybierz Cracovię. Warto wtedy przy okazji nauczyć się hymnu tej drużyny, jest bardzo prosty. Wystarczy znać tylko ostatnią linijkę: I nigdy nie zejdę na psy. Reszta tekstu nie jest wymagana. Obecnie na stadion przychodzi po pięć, sześć tysięcy ludzi i pięćset tzw. dziewczyn z promocji (za złotówkę). Prawdopodobnie, gdyby Wisła nie istniała, to większość Kibiców Cracovii straciłoby sens życia.

Natomiast po drugiej stronie Błoń znajduje się pierwszy prawdziwie polski klub, którego znakiem rozpoznawczym niegdyś były spektakularne porażki w eliminacjach Ligi Mistrzów. Kibice Wisły zajmują się deratyzacją żydów nie będących Żydami (nie mylić z żydami), przez co często jest mylona z antysemitami, co jest bzdurą. Zawsze wierni i oddani, co widać po frekwencji na stadionie, średnio na mecz to 16 tysięcy kibiców! Kibice charakteryzują się również wyjątkową prawdomównością i rzetelnością. Często na meczach pozdrawiają swoją starszą rywalkę z drugiej strony błoń lub zmarłych jej kibiców (rekord to pozdrowienia trwające 70 minut), jednak do tej pory uważają, że to kibice Cracovii koncentrują się jedynie na pozdrawianiu klubu noszącego nazwę od najdłuższej rzeki w Polsce (tam trwa to około 90 minut).

A tak na poważnie, zapraszamy na Wisłę, spójrz jaka tu jest
Serghio - @willIaint: Jak chcesz oglądać kółko kształcące sportowe żydów, nie będącyc...
  • Odpowiedz
@laquilat: o dzięki, będą coś grać jeszcze w tym roku? mam piłkę znam zasady i lubię porzucać, może jakaś ustawka w parku na długie podania? xD Są miejscówki gdzie się ogląda NFL?
@Reiter: z całym szacunkiem ale mieścina z której się przeprowadzam ma drużynę wyżej w ligach więc to raczej odpada no chyba że macie jakieś wyjątkowe atrakcje xD
@Serghio: to w chwilach świetności które niestety
  • Odpowiedz
@will_I_aint: Kings B zaraz rozpoczną sezon ale to odmiana 9 osobowa. Kraków Kings skończyło sezon, nie dostali się co prawda do playoffs, ale to ich pierwszy sezon z importami, drużyna się ciągle rozwija. Zbliżają się również rozgrywki juniorskie gdzie Kings także występują.

Nie rzucam zbyt wybitnie bo jestem ofensywnym liniowym, do tego dopiero co zrosła mi się noga po złamaniu na meczu właśnie ;) Odezwij się na pm do mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@will_I_aint: polecam wisle takiej beki jak tam nie zaznasz nigdzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kibice rozkradający swój klub no i może podczas meczu znów go sprzedadzą jakiemuś szejkowi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Świetna atmosfera stania pod banerem rekina grupy która niemal unicestwiła klub :D

Tysiące kibiców
  • Odpowiedz
@will_I_aint: Wisła Kraków stała się synonimem przeciętności.

Odkąd wprowadzono system ESA 37, w najlepszym wypadku Wisła zdobyła pięćdziesiąt pięć punktów (w 2018 roku za trenerów Kiko Ramireza i Joana Carrillo), a najgorszym czterdzieści osiem (za czasów Wdowczyka i Ramireza). W tym czasie niemal nie było momentów, w których zespół w decydujących fazach sezonu zbliżał się do któregoś z krańców tabeli. Gdy grał w grupie spadkowej, szybko zapewniał sobie utr
  • Odpowiedz
@will_I_aint Dla neutralnego kibica wybór jest raczej oczywisty. Cracovia w tym sezonie oferuje:
- Europejskie puchary w cenie karnetu.
- Walkę o podium Ekstraklasy
- Nowoczesny stadion w świetną widocznością.
- Karnet za 200zl/ rocznie na bardzo dobry sektor.
- Najlepsze stadionowe jedzenie w Krakowie ( według
  • Odpowiedz
kup karnet na wisłę, ostatni sezon w ekstraklasie, teraz spadek i za rok 4 liga w myślenicach. polecam iść na mecze z tym typem co tu robił antyreklamę wisły obrażając drugą drużynę, klasyka gatunku.
  • Odpowiedz