Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@giebeka ja oglądam, czekam jednak na polską wersję, więc jestem -1/2 dni do tyłu z nowym odcinkiem. 7 nudny, myślałam, że się zepsuł, ale 8 już przywrócił mi nadzieję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Dzisiejszy dość specyficzny, ale mi się bardzo podobał, aż napisałem na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak nie oglądałaś jeszcze to nie spoileruję ;)
Ogólnie klimat tego serialu jest świetny, te ujęcia, muzyka, stroje, no świetny jest ()
  • Odpowiedz
  • 1
@giebeka podobno (ja nie próbowałam) z filmem nie da się przejść... Bo jednak nie jest "dziełem" swoich czasow, a średnie filmy z tamtych lat to jednak filmy nie do oglądania ( ͡° ʖ̯ ͡°) książki nie czytałam, ale ciekawi mnie, czy serial podąża książka, czy ma jakiś koniec, który zobaczymy w serialu. Podoba mi się w tym sezonie, że jest taki bardziej polityczny, bo jednak nerwy na rząd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Ja też nie widziałem filmu i z książką tak samo jak ty jestem ciekaw co się zgadza, a co nie. Ale na razie nie chce się dowiedzieć, może poszukam info jak się skończy serial.
Tak, watek z Kanadą sprawia wrażenie, że już jest taki mniej odrealniony, co jeszcze bardziej daje do myślenia. Mnie oprócz całej historii fascynuje cała otoczka, każde ujęcie jest przemyślane, każda muzyka idealnie dobrana do uczuć głównej
  • Odpowiedz
  • 1
@giebeka no racja i napisane tak, że do większości bohaterek odczuwasz jakieś emocje, czy to negatywne, czy pozytywne, czy wreszcie takie, jakbyś chciał się zlitować. Jutro obejrzę nowy odcinek ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@giebeka jednak ostatni odcinek był dziwny
Taki inny, ona coraz częściej sama ze sobą rozmawia i to w zupełnie inny sposób, niż kiedyś. I w sumie cały opierał się na jednej historii, która wiadomo, jakie miała mieć zakończenie. Chyba słabo :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Właśnie moim zdaniem to świetnie pokazuje co robi z człowiekiem tak długi okres czasu w jednym pomieszczeniu. No i ogólnie do czego jest w stanie się posunąć po tylu latach w Giliad.
  • Odpowiedz