Wpis z mikrobloga

Kochani, ostatnio nie pisałem zbyt dużo (pewnie wielu to ucieszyło, bo moje wpisy merytoryczne nie były i nie wnosiły zbyt wiele w kwestii technologii, jednak starałem się tutaj trochę rozruszać to skostniałe towarzystwo nerdów ;), musiałem poukładać sobie w głowie stratę, która mnie dotknęła, ogarnąć temat jak żyć i co robić dalej.... ale mniejsza z tym nie mam zamiaru zanudzać, do rzeczy.

Liczyłem się z hejtem, który się tutaj na mnie wyleje, bo wiadomo Bitcoin maksymalista - lekko #!$%@?ęty, w dodatku gadający ciągle o tym, że tylko debile trzymają całość na giełdzie sam wyzerował się przy exit scamie... #!$%@? pokrętny ten los.
O dziwo hejtu nie było za dużo... za to dobro.... dobro które wylewało się z wiadomości prywatnych, które tutaj otrzymywałem, słowa otuchy, pocieszenia, historie ludzi, przy których moja strata to serioo... gówno.

Dostałem na pewno kilkadziesiąt wiadomości prywatnych, nawet od ludzi, których uważałem tutaj za "obóz przeciwny" którzy po prostu, po ludzku współczuli.

Nie zdawałem sobie sprawy, że tylu wspaniałych ludzi tutaj śledzi moje wypociny, śmieszne wierszyki i durne wpisy.

Bardzo chciałem wszystkim podziękować. Dla Was to było nie wiele, dla mnie naprawdę dużo. Wsparcie rodziny i słowa otuchy pomogły przetrwać mi najgorsze dni.

Każdy wie do kogo piszę więc nie mam zamiaru wymieniać z ksywki. Mam nadzieje, że spotkamy się kiedyś na jakimś krypto piwie, uścisnę każdemu dłoń i nie pozabijamy się nawzajem.

Bo wiadomka BITCOIN KRÓL xD

#bitcoin #krypotwaluty
  • 11
gadający ciągle o tym, że tylko debile trzymają całość na giełdzie sam wyzerował się przy exit scamie... #!$%@? pokrętny ten los


@goly8622: no nie powiem bo z liścia to by się Tobie należało, za to że dałeś się lepiej wykiwać niż frankowicze, @pawlo74 by sie w grobie przewracal jak by żył za to że trzymałeś na giełdzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
cóż nawet najlepszym się zdarza,
@ce029c47: Z @Pawlo74 już rozmawiałem na ten temat.
Tak dałem się wykiwać, nawet nie wiem co się #!$%@?ło ¯\_(ツ)_/¯ ale mój kontakt z giełdami to zawsze był tylko BitMarket >>> trezor>>> Bitmarket>>>Trezor to był jedyny raz kiedy trzymałem tam dłużej kasę niż kilka dni. pech.