Wpis z mikrobloga

@Cygan_Edek: Trochę źle, że sprzedają karnety na wszystkie miejsca. Powinni zostawić z 2-3k miejsc do normalnej sprzedaży bo to by napędzało zainteresowanie, a tak każdy kto nie ma karnetu wie, że przez rundę w zasadzie nie dostanie się na mecz.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ron1n ro nie jest aż tak, bo jest bufor kilkuset biletow, poza tym istnieje bardzo sprawny system przekazywania i zwlaniania miejsc. I jak cmktoś chce iść na mecz to prawie zawsze się to uda.
  • Odpowiedz
@Ron1n powstało coś takiego jak system zwalniający miejsce jeżeli karnetowicz nie może pojawić się na meczu. W zamian otrzymuje on bezpłatny dostęp do transmisji meczu w Widzew.tv. Dzieki temu mimo kompletu karnetów, co mecz do sprzedaży trafia kilkaset biletów.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Dziwne że tylko na 30k chcą. Ich byly prezez, ten z pracuj.pl co go szukali twierdził że mają ponad milion kibiców, więc obiekt miejski powinni mieć na conajmniej 300.000 miejsc :D:D:D:D
  • Odpowiedz
@Sloneczko: co za różnica że 3 liga??, jak jest frekwencja to trzeba budować z korzyścią dla miasta i klubu
@MiHau3: 16 000 karnetów a dalej coś szczekacie odnośnie naszej frekwencji i że stadion za mały? dobrze że was tak boli
  • Odpowiedz
co za różnica że 3 liga??, jak jest frekwencja to trzeba budować z korzyścią dla miasta i klubu


@Krisu_7: no to niech #!$%@? budują, kto im broni. Oh wait. Te kluby wcale nie chcą budować większego stadionów. Widzew chce wyżebrać większy stadion z pieniędzy publicznych xD
  • Odpowiedz
@Krisu_7: "Inni robią #!$%@? więc ja też mogę!"? To ma być argument?
Jak piłka nożna ma być w Polsce na normalnym poziomie jak te gównoklubiki nie potrafią osiągnąć nawet rentowności zapewniającej im miejsce do kopania, zamiast tego wyżebrane stadiony zapełniają patologią. Jeszcze rozumiem gdy jakiś klub gra na stadionie miejskim w zamian zapewniając jego stałą obsługę, utrzymanie czystości i jednoczesną promocję miasta, ale 3 liga? Stawianie w tym mieście 2
  • Odpowiedz
@Krisu_7: Nas to nie boli, my mamy z tego bekę. Gdziekolwiek jest temat o ŁKSie to zawsze pojawia się jakiś pajac od was widzewiaczków z tym samym pytaniem: "a ile karnetów sprzedaliście? Bo my...." więc zaczęło to byś żałosne i stało się podstawą do szydery. I nie wiem dlaczego nie potraficie zrozumieć, że miasto swojego stadionu miejskiego z którego korzystacie nie rozbuduje. Żyjecie w jakiejś bańce, tworzycie kolejne rozdziały w
  • Odpowiedz
@Sloneczko najgłupszy argument jaki słyszałem.
Po 1, stadion buduje się na 2 lata czy na 20? Bo jednak Widzew ciągle w niskich ligach kisić się nie będzie.

Po 2, jeżeli Widzew grałby w klasie B i faktycznie 30k kibiców chciałoby przychodzić na mecze to dlaczego miasto ma takiego stadionu nie wybudować? Głupie jest założenie, że miasto buduje stadion dla klubu. Miasto buduje obiekty dla ludzi, którzy klubem są zainteresowani i wbij
  • Odpowiedz