Wpis z mikrobloga

Ja również podłącze się pod dzisiejsze ocenianie. Mam na oku taki projekt, aktualnie zaczyna się budowa więc jest ostatni moment na wprowadzanie zmian.
Do końca lipca muszę się zdecydować czy kupuje czy odpuszczam a ostatnio mam coraz więcej wątpliwości.
Na ten moment wiem że nie chce tej zamkniętej spiżarni nr3 tylko dać tam szafki kuchenne na całą ścianę. Na dole i górze do usunięcia te wąskie okna balkonowe.

Deweloper oddaje dom z instalacjami, tynkami, roletami, płotem, drzwiami garażowymi, podlogowka w całym domu i pompą ciepła, całość na działce 625m2(4 takie domy obok siebie) za 389k.

Na początku było fajne ale im dłużej czekam i przychodzi termin wpłaty zaliczki to mam wątpliwości ;).
Ach no i rodzina 2+2.

#budujzwykopem #dom #budowadomu #budownictwo #projektowanie
kujol - Ja również podłącze się pod dzisiejsze ocenianie. Mam na oku taki projekt, ak...

źródło: comment_pdWu4uNP0fcXy8bEhn3nreBu9Mb6UnP8.jpg

Pobierz
  • 12
@kujol: fajne ale ten wiatrolap zabiera sporo miejsca moim zdaniem. Zreszta to chyba jest tylko z nazwy wiatrolap. Fajny projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym 2 powiekszyl a 1 pomniejszyl. Drzwi od garazu bym troche do gory dal i tyle. Ale to tylko moja opinia. Nie lubie marnowania przestrzeni.
via Android
  • 0
@defoxe garaż pewnie i tak będzie robił za warsztat/graciarnie. Zmiana tzn usunięcie bramy a np dodanie okna w te miejsce wymaga zmiany projektu czy wystarczy dogadać się z deweloperem żeby tak zrobił? Zmianę tych okien balkonowych na zwykłe zrobi bez problemu.
via Android
  • 0
@defoxe ja za bardzo nie mogę sobie pozwolić na budowę samemu bo to jednak trwa a gdzieś mieszkać trzeba ;).
Dom ma być oddany w tym roku to myślę że na wiosnę można by tam już mieszkać.
Dom ma być oddany w tym roku to myślę że na wiosnę można by tam już mieszkać.


@kujol: Jak chcesz dobrze to nie ma szans na to. Przerwy technologiczne na to nie pozwolą i zamkną Ci budowę z wilgocią w środku...