Wpis z mikrobloga

  • 0
@szorti
1 Wozisz dzieciaki ? Nie wołają by przyciszyc "pierdzenie" wydechu ;D bo tableta nie słychać?
2 pogodziłeś się z niewielkim bagażnikiem ?
3 patrząc na xceed, zamienił byś się ? ;P
4 prześwit auta jest ok by pokonywać polskie drogi/krawężniki?
5 Proceed idealne auto dla ludzi z kryzysem 30 latka. Za szybko by dojrzeć za późno na sportowe coupe ;D zgadzasz się ? ;D

Bardzo fajne auto ! Oglądam w kółko
  • Odpowiedz
Też mam, od 1.5 tygodnia. Super zadowolony nie jestem, wg. mnie fotele są niewygodne i mi dupa odpada bo dłuższej jeździe i plecy bolą (ale mam problemy z plecami, więc może ktoś ze zdrowymi nie będzie mieć problemów). Do tego jestem chyba trochę za duży na to auto (wzrostem, nie szerokością ;)). Na jazdach testowych jakoś to nie wyszło. Ale ogólnie auto się dobrze trzyma drogi itp.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pormen
1. wożę dwójkę (lvl 6 i 4), nie mają tabletów ani telefonów :). Wydech w trybie normal nie jest zły, mi nie przeszkadza. Wcześniej przez 5 lat miałem dustera w dieslu więc ciężko porównać bo wszystko jest cichsze ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak leci jakaś muzyka, niekoniecznie głośno, to go praktycznie nie slychac
2. nie sądzę żeby był mały. Owszem jest niski ale dlugi i pod podłogą
  • Odpowiedz
  • 4
@pomidorowymichal1 po 3 miesiącach nadal lubię sobie późnym wieczorem pojeździć bez celu po okolicznych wioskach ( ͡º ͜ʖ͡º) więc chyba jestem zadowolony, bardzo przyjemny w prowadzeniu.
Spalanie nijak ma się do tego co podają na stronie. Realnie po mieście w korkach jest 9.5-10l
W trasie 7.5-9l, zależy jak 'dynamicznie' się jeździ.
Średnie spalanie z 7k km pokazuje mi 9.8l (głównie miasto i autostrady). Może na manualu dało
  • Odpowiedz
@pawel86 Powiem szczerze, że mało zwracam uwagę na spalanie na razie. Średnie spalanie po ok 1800km mam 12,4l. Większość po mieście i na krótkich trasach. Mogę dzisiaj zwrócić uwagę co pokazuje komputer po ruszeniu, ale to nadal będzie jazda mocno miejska #wroclaw
  • Odpowiedz