Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@schreder A jak z komunikacją miejsca na jarotach? Studiować będziemy z dziewczyną na wydziale humanistycznym I medycyny weterynarynej więc wydaje się całkiem blisko
  • Odpowiedz
@TOMXT: warto, komunikacja jest, spokój jest, generalnie mieszkam i mi się podoba. Aczkolwiek najbliżej na studia miałbyś z mlecznego. Ale tak to normalne dobrze skomunikowane osiedle (największa sypialnia)
  • Odpowiedz
@TOMXT: Wyjazd z Jarot przez Bartąg to chwila żeby dostać się na Kortowo. Autobus linii 30 jeździ rano co chwila na Korotowo także i tutaj nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@TOMXT: szukajcie w pierwszej kolejności czegoś na osiedlu mlecznym lub brzezinach, bo z jarot masakra jechać w tych korkach, dziewczyna na wecie będzie się #!$%@?ć xD Godzina więcej snu na tym kierunku to jest już coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TOMXT: nie wynajmujcie nic na słonecznym stoku. Ja bym wynajął na osiedlu mlecznym i chodził na wydział z buta. Kawałek jest na wasz wydział, ale zawsze to trochę "fit" no i kasa na paliwko w kieszeni. Można cisnąć z jarot przez bartąg i to by była najlepsza droga teoretycznie, gdyby nie fakt, że możecie mieć problem z wyjechaniem później na trasę do kortowa w godzinach szczytu. NO i wkurza mnie ta
  • Odpowiedz
@resuf tak bardzo 5-10 minut :D
OP jedzie autem, a dziewczyna? Pewnie autobusem na wydział więc w jej przypadku będzie to 40minut.
Bo wątpię, aby godziny zajęć zbiegały się w tym samym czasie.
Na humanie można zaspać na zajęcia i nikt Ci nic nie zrobi xD
A na wecie - to czy zdążysz lub czy autobus w ogóle przyjedzie, generuje dodatkowy, niepotrzebny stres
Xennonek - @resuf tak bardzo 5-10 minut :D 
OP jedzie autem, a dziewczyna? Pewnie aut...

źródło: comment_EEokZkQWnABZpHmtuoY63QZV86vag0rn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@resuf jeśli nie ma świateł, korków, a najlepiej w ogóle ruchu, to w 10 min. Może się wyrobisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

@TOMXT tak jak pisali wyżej, Jaroty traktuj jako ostateczność. Wybierz Mleczne, Brzeziny, itp. z Jaroty jednak jest trochę kilometrów, a lepiej zaoszczędzić na paliwie i przede wszystkim na czasie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szybciutki najgorzej że najwięcej rozsądnych mieszkań jest na jarotach, na tych osiedlach O których piszesz praktycznie nic nie znaleźliśmy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xennonek tak patrząc to dla nas i tak krótko XD jesteśmy z trochę większego miasta, ja do liceum jechałem tyle a różowa prawie 30 minut miała
  • Odpowiedz
@TOMXT no właśnie, trochę późno szukasz. Najlepsze lokalizacje są już zarezerwowane. Jaroty każdy traktuje tak jak pisałem, jako ostateczność. Mieszkania też są tańsze na Jarotach, bo wszędzie daleko. Około 7 rano wyjechać z tego miejsca to godzina drogi do centrum.
  • Odpowiedz
@TOMXT: Mleczne, Podgrodzie, Brzeziny, Centrum. Najlepszy dojazd na Kortowo stamtąd, a czasami można i pieszo. Studentom Jaroty odradzam. Znam kilka osób, które mieszkają na Jarotach i gdy mamy na 8, wstaję o 7 a one są już w autobusie. Powrót tak samo, autobusy chyba nie są jakoś bardzo często. A w stronę centrum co kilka minut coś jedzie :)
  • Odpowiedz
@Xennonek tak patrząc to dla nas i tak krótko XD jesteśmy z trochę większego miasta, ja do liceum jechałem tyle a różowa prawie 30 minut miała


@TOMXT ale teraz masz wybór mieszkania, a nie jak w mieście rodzinnym. Szukaj bliżej, a nie pożałujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TOMXT spoko, ale porównanie średnie.
Moja różowa uczyła sie w LO XIII w Szczecinie.
Mimo wysokiego poziomu w tym LO, to jednak nauka na wecie potrafi dać w kość o wiele bardziej xD.
Serio doceni to, że może może się wyspać chociaż te 10 minut więcej. Niż jechać zawalonym mięsem autobusem xD
Btw. Życzę Tobie powodzenia w leczeniu depresji i pozbywaniu sie myśli samobójczych u dziewczyny xD no... Przynajmniej przez pierwsze 2-3
  • Odpowiedz