Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania znalzeziska Cziczmany - niezwykła malowana wieś niedaleko polskiej granicy

Ciczmany to wioska gdzie znajduje się około 130 (sic!) malowanych domów, które dzięki temu że jest ich dużo i nie są poprzeplatane zwykłymi budynkami tworzą na prawdę super wrażenie. Cziczmany położone na Słowacji oddalone są od granicy z Polską o około 100 kilometrów i warto zahaczyć je jadąc np. do Bratysławy lub będąc gdzieś w okolicy.

W artykule jak zawsze informacje praktyczne, zdjęcia i historia :)

Dziękuje wszystkim, którzy wspierają wykopując i komentując!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

_____________________
Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i są na mojej liście podróżniczej. Jeśli chcesz być dopisany do listy zaplusuj stosowny post poniżej, jeśli chcesz być z niej wypisany również zaplusuj odpowiedni post. Dziękuję!
MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania znalzeziska Cziczmany - niezwykła mal...

źródło: comment_jSy7MoKkwUv8fcXldpN5HBRvSstSZSB0.jpg

Pobierz
  • 28
@johny11palcow: Wyżej jest "Jeśli Cię zawołałem, alenie chcesz być wołany to zaplusuj ten komentarz.". Teraz nie mam dostępu do bazy, a tak na pewno nie zapomnę Cię usunąć (bo zawsze przed wołaniem sprawdzam komentarz z ostatniego wpisu). Teraz pamiętam o wykreśleniu Cię ale mogę zapomnieć a jak będzie plus to nie zapomnę :D