Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka,

Na premierę przeszedłem podstawkę Wiedźmina 3 chyba na średnim poziomie trudności i ginąłem bardzo rzadko i grało się przyjemnie. Teraz chciałbym zagrać w Serca z kamienia, a potem krew i wino. Jak włączam serca z kamienia to dostaje od razu poziom i ekwipunek aby móc od razu grać w dodatek. No i tutaj zaczyna się problem... Geralt wypier*#&@ sie na dwa hity od byle parobka. W internecie nie znalazłem buildow na ten 30 lvl () pomóżcie bo nie chce ogrywać drugi raz podstawki ()

#grypc #wiedzmin3 #wiedzmin #sercazkamienia #krewiwino

TakeshiHitano - Hejka, 

Na premierę przeszedłem podstawkę Wiedźmina 3 chyba na średn...

źródło: comment_tmpigY5itvC7ta1GqFBvHgJNFvcptxaK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@TakeshiHitano: ja przechodziłam na trudnym pierwszy raz i powiem Ci wtedy dopiero robi się klimatycznie aczkolwiek poległam na walce z detlafem. Jak chcesz zabijać wysokie poziomy to musisz mieć z czego (czyli welcome zbieranie roślinek i dropu) można też te runy sobie ulepszyć no i zbroje aż dasz radę zabijać potwory. ewentualnie i najszybciej bd nabić sb expa na prostych questach
  • Odpowiedz
@TakeshiHitano: imrelitha chyba pokonałem za 30 razem. I dobrze! tak się powinno grać, a nie na łatwym poziomie dla #!$%@?. Ogólnie to nawet na najtrudniejszym poziomie są momenty kiedy gra jest za łatwa, więc różnie to jest. Dodatki są trudniejsze, ale jak grałem jeszcze pod gryfa to spamowałem po prostu igni i było okej. Na kocie bylo cieżej, ale przyjemniej
  • Odpowiedz
@SarahC: Pierwsza faza była easy, druga byłą trudna, ale trzeba było po prostu CAŁY CZAS #!$%@?ć spacją i czekać na moment aż "wyląduje" i wtedy dać mu 3 hitki. w 3 jego fazie trzeba było też od niego #!$%@?ć i bić te kokony czy jak to nazwać, a jego olać, spamować queen
  • Odpowiedz
@Thachi: przeszłam dodatek po prostu pozwoliłam mu uciec za co jest kara i idziesz do więzieniaxD teraz mam mniej czasu i przechodze na łatwym bo wiele wyborów chciałam inaczej zrobić a kiedys jak bd więcej czasu to sb spróbuje na hardzie
  • Odpowiedz