Wpis z mikrobloga

Z racji, że dziś mija miesiąc od zakończenia BB to wrzucam w formie ciekawostki podsumowanie instagramów uczestników

1. Madzia - 250 tys
2. Oleh - 128 tys
3. Igor - 93 tys
4. Radek - 78 tys
5. Iza - 74 tys
6. Łukasz - 74 tys
7. Kaśka - 73 tys
8. Angela - 63 tys
9. Bartek - 63 tys
10. Maciej - 46 tys
11. Karolina - 43 tys
12. Marchewka - 42 tys
13. Decybel - 41 tys
14. Marlena - 30 tys
15. Tomek - 21 tys
16. Natalia - 20 tys
17. Kuba - 8 tys

A, że zawsze ktoś zapyta o to, to wege ma 204 tys a jej chłop 51 tys

#bigbrother #bigbrotherinstagram
  • 15
@deyna123: Każdy ma inną opinię na ten temat. Patrząc na to co robią po wyjściu Olo mimo związku z Madzią nie jedzie na tym temacie wogóle. To Igor jedyne co ma do powiedzenia to że w programie myślał tylko o Angeli, nie patrzył na żadną inną laskę i od razu po wyjściu miłość rozkwitła. Bardzo dużo stracił na ustawce kierowanej przez Aldonkę. I bawi się w celebrytę udzielającego wywiadów do każdego
@mystery_26: to nie jest nic dziwnego ze Igor chce korzystać z rozpoznawalności wiec udziela wywiadów i chodzi na ścianki. To jest jego sprawa jak kieruje swoim życiem. Oleh tez udzielal wywiadów dla faktu, był w kole plotka i robił bzdurne zadania w tamagoczi wiec sam nie jest lepszy. Każdy korzysta inaczej z popularności. Ja wcześniej nawiązywałam do programu. No sorry ale jeśli wolisz oglądać w telewizji nudę to trudno. Ja preferuje
@mystery_26: utwierdził cię w czym? Dlatego ze korzysta z popularności i udziela wywiadow? A co ma do tego inteligencja bo nie rozumiem? Jakbyś oglądała BB uważnie to usłyszałabyś ze Igor mówił ze traktuje ten program jako zabawę żeby się powygłupiać i nie brać niczego na serio. Streama na playerze pewnie tez nie ogladalas bo nie raz wykazywał się wiedza na wiele tematów ale oczywiście odcinki o 20 na tvn7 tego nie