Wpis z mikrobloga

Pierwsze większe zamówienie na #gearbest , telefonik w drodze
.
Paczka wysłana przez #priorityline #dpd (szacowany czas dostawy 10-18 dni roboczych)
Tracking przez #1tracking.net, bo #alipaczka ssie i nie pokazuje żadnych zmian prócz lokalnego #dpd, czyli stan jak od 29 czerwca.
.
Gdzie ta paczuszka dalej wędruje, polskie DPD, czy jeszcze zahacza gdzieś po drodze o jakiś magazyn gearbestu np w UK?
Z tego co się orientuję, i wiem. to że przeszła odprawę celną, a od supportu wiem tyle że:

"It means your order is currently processing at the country of destination, it has passed the customs clearance and should be delivered to you soon"

.
Teraz pytanie... Kiedy jest to #soon i jak rozumieć to "processing at the country of destination" - chodzi o Polskę, czy dopiero zmierza do Polski, czy jeszcze jakiś pośredni kraj? Ten BUD to budapeszt czy co?
Proszę o odpowiedź bardziej doświadczonych GearBest'owiczów, co dalej będzie się z nią działo.
.
#gearbest #priorityline #eupriorityline #1tracking ##!$%@? #clo #zakupyzchin #euexpdpd
SzczufFun - Pierwsze większe zamówienie na #GearBest , telefonik w drodze
.
Paczka ...

źródło: comment_ev9sMHSPR1D9eLR9K4kKTkWO6RjqiJk4.jpg

Pobierz
  • 8
@TomdeX: 1. Bzdura
To raczej zależy od przewoźnika, numer przesyłki mam z polskiego DPD. Jakoś innym ludziom AliPaczka trackuje od momentu nadania z magazynu, nawet w HK.
Powodem może być wybór przesyłki jako DPD PriorityLine zamiast zwykłego PriorityLine, a nie "Bo paczki nie ma w europie". Tracking działa, AliPaczka nie ogarnia po prostu kilku przewoźników.
2. Pytanie nie było o pokazywanie trackingu w AliPaczka, lepszy tracking jest w 1tracking.net, o którym