Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, sporo tu mądrych głów więc może ktoś doradzi. Postanowiłem kopnąć się w dupę i zmienić coś w swoim smutnym jak #!$%@? życiu na gówno etacie 2k netto. Chciałbym się przebranzowić, pójść w lepszą stronę, poprawić jakość swoich finansów, a co za tym idzie swojego życia. Pytanie brzmi w jaką branże opłaca się uderzyć, tudzież zacząć się w niej szkolic, żeby relatywnie sprawnie zdobyć pracę z zarobkami powiedzmy min. 5k netto. Wiem, że pewnie pojawi się mnóstwo prześmiewczych komentarzy ale liczę, że pojawi się też taki który mnie oświeci. Z góry dzięki za podpowiedzi.
#zarobki #praca #finanse #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko coś doradzić jak nie napisałeś ile masz lat, jakie doświadczenie w jakiej branży i jakie wykształcenie..... no obecna chwile bym powiedział ze kariera w lidlu i próbowanie dojść do pozycji kierownika/zastępcy ;)
PrzyczajonaMaciora: Pytanie zbyt ogólne by na nie odpowiedzieć merytorycznie. Chcesz się mocno dokształcać do nowego zajęcia? Masz zobowiązania typu: kredyt, różowy, dziecko, zwierzak? Masz zapas kasy, żeby przeżyć kilka miesięcy, czy rok i się dokształcać? Rozważasz zmianę kraju?

Zaakceptował: marcel_pijak