Wpis z mikrobloga

Hej mircy! Mamy wakacje wiec temat wakacyjny.
Polki slyna na swiecie z tego ze sa tanim (lub darmowym) miesem do ruchania. Kazda (no prawie kazda) p0lka dzisiaj da dupy na pstrykniecie palcow byle ciapowi czy murzynowi za drinka albo w ogole za nic bo "soooo exotic you know".
Caly swiat traktuje nasze krajanki jak cos na czym mozna sie powyzywac na wakacjach a pozniej wrocic do swoich prawdziwych szanujacych sie kobiet. Polki ktore zakladaja pozniej rodziny zakladaja je z samcami beta bo zaden szanujacy sie mezczyzna nie bedzie traktowal dziewczyny po erasmusie powaznie.

No i wlasnie tu moje pytanie:
Jakiej narodowosci? rasy? klasy? :-) kobiety nam zostaly? Jakie sa wasze preferencje? Gdzie macie zamiar szukac powaznej partnerki zyciowej jak juz skonczycie zabawe p0lkami i zdecydujecie sie zalozyc rodzine?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #pytanie #gownowpis
Homodoctus - Hej mircy! Mamy wakacje wiec temat wakacyjny.
Polki slyna na swiecie z ...

źródło: comment_IeZMHeXFM6ewHQMOIbgnucY01mpIfy6Q.jpg

Pobierz

Alternatywa dla p0lki

  • Ukrainka / Bialorusinka 40.5% (534)
  • Dziewczyna z zachodu 6.6% (87)
  • Azjatka 21.2% (280)
  • Czarna czekoladka 4.6% (61)
  • Przejde na islam i biore ksiezniczke Persji 6.2% (82)
  • Latynoska 11.8% (156)
  • Jestem beta biore p0lke po murzynach 9.0% (118)

Oddanych głosów: 1318

  • 82
  • Odpowiedz
@Homodoctus: nie masz pojecie jak amerykanki i kanadyjki sie szmaca, nie masz #!$%@? nawet porownania do Polski bo tutaj wiek inicjajci jest juz pewnie z 14-15 lat i robi to kazda! O czym ty w ogole gadasz?? Wyssales se z dupy teze jak juz ci napisali inni, ze Polki najgorsze i pewnie piszesz tak bo dostales kosza albo bales sie zagadac i tak wymyslasz. Idz sie jebnij
  • Odpowiedz
nie masz #!$%@? nawet porownania do Polski bo tutaj wiek inicjajci jest juz pewnie z 14-15 lat i robi to kazda! O czym ty w ogole gadasz??


@50dzielonena5: widac dawno nie byles w kraju i okolicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wpadnij kiedys na pierogi i jakies p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapraszam
  • Odpowiedz
@Homodoctus: Takich poglądów można się dowiedzieć tylko na portalach/miejscach typu Wykop- zrzeszających taki typ czy pokuszę się na stwierdzenie; klasę społeczną.

W moim środowisku- przedsiębiorców, prezesów, dyrektorów nie mówi się tak o Polkach. Wręcz przeciwnie.

Tak ze Mireczku ekhm sam się zbłaźniłeś wysnuwając takie teorie. Świadczą o tym ze znasz takie sytuacje czyli jesteś takim samym patosem jak rzeczone p0lki. Ja ten termin znam dopiero z wykopu, który przeglądam na
  • Odpowiedz
Takich poglądów można się dowiedzieć tylko na portalach/miejscach typu Wykop


@HaloHet: nie, takich rzeczy mozna sie dowiedziec na ulicy kazdego zachodniego kraju ale jest to cos czego nie moge tutaj przytoczyc wiec przytaczam cytaty z forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak ze ekhm... wiem co mowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Homodoctus: Poznałem parę Meksykanek ostatnimi czasy i wciąż nie mogę się przyzwyczaić jak niesamowicie ciepłe są to dziewczyny. Zero problemu z tym by same zaczęły rozmowę( wręcz nonstop jedna bliższa znajoma zaczyna rozmowę nawet od głupiego " how are you") , facet nie czuje się traktowany jak osobnik nizszej kategorii i generalnie bardzo żywiołowe. Jak dla mnie mega przepaść między nimi a typowymi p0lkami.
  • Odpowiedz
@Van_der_Wons: tak to prawda i oczywiscie sie zgadzam ale kobiety z innych krajow dobieraja sobie partnerow w swojej mierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

o #!$%@? to sie zakopalem... moze p0lki tez dobieraja sobie w ten spsb dlatego daja murzynom i ciapom?
tego nie przemyslalem dzieki za inspiracje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dorosłym prawiczkiem


@R2D2_z_Sosnowca: haha co ty z tym prawiczkiem? widze ze boli cie to ze musisz dymac laske z drugiego obiegu po afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile w PL kosztuje dobra p0lka? 200zl? to chyba niewygorowana cena za strate prawictwa wiec chyba nie trafiles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Bo tam jest opcja w ankiecie przejsc na Islam i brac Muzułmanke.
Pozatym zaloze sie ze o wzgledy takiej Azjatki z biednego kraju, napewno latwiej niz o wzgledy rozkapryszonej Julki. Pewnie wystarczy micha ryzu i miejsce do spania i juz jest twoja :d
  • Odpowiedz
@Homodoctus: Nie wiem. Nie mieszkam od dawna w Polsce poza tym to ty jesteś typem co prędzej się orientuje w cenniku jeżeli chce zamoczyć. Dlaczego ja w ogóle wdaję się w rozmowę z trollem stulejką co płacze nad losem dupodajnych karyn?
  • Odpowiedz