Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #krakow przyjeżdża do mnie rodzina wraz z dziewięcioletnią dziewczynką i w związku z tym mam szybkie pytania do Was: gdzie ich zabrać na tani obiad, najlepiej w okolicach rynku? Bez dziwności kulinarnych, fajnie by było jakby w menu były jakieś kluchy, bo mała uwielbia ;) a drugie pytanie: gdzie ich mogę jeszcze zabrać poza tradycyjnym zwiedzaniem centrum, zoo i ogrodem doświadczeń? Za wszelką pomoc bardzo dziękuję :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cookiee: Ja polecam marchewkę z Groszkiem. Niestety na Kazimierzu mają lokal. Była jeszcze kiedyś fajna knajpa u Babci Maliny na rynku, ale dawno już tam nie byłem.
Weź ich do parku jordana, na Bagry czy na któryś kopiec. Muzeum lotnictwa też fajne. Mocak tez daje rade, ale sprawdź najpierw jaka jest wystawa aktualnie. To samo w muzeum narodowym.
  • Odpowiedz
Bar mleczny OK? Temida na Grodzkiej, chyba że chcecie posiedzieć dłużej a nie tylko na jedzenie. Tam jest bardzo smacznie. Do zwiedzania: Szindler, Muzeum Narodowe, Wawel, podziemia Rynku, wycieczka do Wiwliczki/Bochni (kopalnie), no i koniecznie Nowa Huta, ale jak nie znasz to weź przewodnika np. Crazy Guides
  • Odpowiedz
@Cookiee: polecam Fabrykę Pizzy na Floriańskiej. Na piętrze są bardzo fajne sale, z dużymi stołami - ostatnio tam wpadliśmy z rodziną i zajęliśmy 14-osobowy stolik ( ͡° ͜ʖ ͡°) a obsługa ogarnęła sytuację szybko i profesjonalnie, mimo chaosu (połowa z nas miała poniżej 10 lat ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cookiee jak lubią pierogi to Pierogarnia Krakowiacy koło domu turysty (większa) albo na Szewskiej (mniejsza). Ceny ok patrząc na lokalizację

A co do miejscówek to może park Bednarskiego? Niby miejsce jak każde inne ale jest dużo wiewiórek, chyba najwięcej w Krakowie tam widziałam :)
  • Odpowiedz