Wpis z mikrobloga

@Smar_SW: może jakieś argumenty byś przedstawił czemu niby jest dobry? Bo za #!$%@? nie jest XD

Czemu uważam, że ten serial jest #!$%@??
1) Kompletny brak logiki, sceny akcji często wywołują śmiech zamiast budować napięcie
2) Sceny rodem z filmów lat 80 i 90 - nadprzyrodzone moce bohaterów i niekończąca się amunicja (scena z wjeżdżaniem motocyklem do tej drukarni hajsu to jakiś #!$%@? cyrk dla półmózgów XD)
3) To jest moda
@jmuhha: Do momentu fajnego konceptu, a nie irracjonalnych scen było spoko, ale później chyba tylko hiszpański klimat trzymał przy serialu. Nowy sezon i tak sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pix777: Ale właśnie mi on nie siadł nawet w najmniejszym stopniu, a naprawdę jestem jedną z ostatnich osób, której włącza się „tryb Rutkowskiego” jak to ująłeś ..

Wyjątkowo mierzwi mnie sposób narracji, a bohaterowie są wyjątkowo groteskowi ..

Potencjał miał naprawdę spory, ale totalnie mnie rozczarował (choć rzecz jasna to kwestia gustu) :) ..
Dom z papieru to serial z najbardziej #!$%@?ącymi rolami damskimi w tym stuleciu. Reżyser płakał jak czytał scenariusz. Scenarzyści #!$%@? w serialu #logikarozowychpaskow na 102%, bardzo ciężko się to ogląda. Ten serial byłby 8/10 gdyby w zespole nie było kobiet.