Wpis z mikrobloga

#niemieckiemagazyny #niemcy #emigracja

Znowu poniedziałek.
Od piątku miałem na Whatsappie info od głównej koordynatorki że mam na centrali.
Miałem jechać busem, a nie byłem pewien co i jak więc wstałem 2;30. Szybko śniadanie i ogarnianie, 4:40 wychodze. Czekam na tego busa, i bum, podjeżdża! Nie wiedziałem ile się płaci ale osoba przede mną dała 2€ to też tyle dałem. xD autobus w sumie przypomina taki stary miejski.
Szybka wysiadka pod pracą, i rura na centrale. O dziwo karta magnetyczną nie otworzyła mi bramki to już trochę przypał, i koniec końców przeskoczyłem nad szlabanem wybijając się od siatki, i przez parking do wejścia xD Mowie, że szukam Joanny i 3 osoba która spotykam okazuje się tutejszym leuterem. Mówi że nic jej nie wiadomo o tym że miał przyjść ktoś nowy (XDDD) to pokazuje rozmowę z Whatsappa, ona dzwoni i po minucie-dwoch kończy i mówi mi, że zaszła pomyłka i pracuje tam gdzie wcześniej. No fajnie bulwo, jak jest 6:20 xD
Proszę by mi otworzyła wyjście i rura na stary magazyn. Od razu wchodzę, w biegu zakładam kamizelkę i jestem. Romana, tego świetnego leutera nie ma, jest jakiś nowy chłopek może 25 lat. Mówili do niego Frank, szybko się wyspowiadałem czemu się spóźniłem, i zacząłem pracke. Mieliśmy dokończyć jedną paletę z piątku, ale zabrakło nam chwilę po starcie jednego pudełka, w sensie jednego rodzaju. Leuter powiedział że za chwilę doniesie, i tak czekamy.. mija 5-10 minut a tam nadal nic, po jakichś 20 minutach wreszcie je przywiózł. Szybko kończymy paletę i czekamy na właściwą pracę. Okazują się nią znajome...koktajle #!$%@? mać xD
Do końca dnia jest to już udręka koktajlowa połączona z kontrolami przez leutera czy wszystko jest ok (przez co finalnie jesteśmy do tyłu 2 palety minimum xD) i punkt 14:30 wychodzimy do domu. Wygrzebuje dwie monety po euro z portfela i idę na przystanek. 14;53 podjeżdża busik, szybki bilet i wysiadamy na przystanku. Kilometr spacerkiem i już byłem gotowy to odespać xD
Jakiś Mirek chciał zdjęcia, ale nie można wnosić na halę, to wymyśliłem że zrobię zdjęcie wejścia do pracy xD
Z jednej strony super, że stara praca, ale już tęsknię za Romanem xD nowy leuter mi nie podpasował
Pobierz
źródło: comment_anbkrxGc5YhO093oiJNb484JpRYY6yyl.jpg
  • 1