Wpis z mikrobloga

@oskar-wojciech: Na ustach całego świata ... w życiu o niej nie słyszałem. Tzn. nie neguje tego, że jest popularna, ale wśród kogo ? Jakichś zjebów nie mających na tyle wykształconego gustu muzycznego, że się jarają swoim ulubionym radiem dla oskarków i zakładką na czasie. Taka typowa defaultowa pop gwiazda jaką produkuje się co kilka lat dla mas i która ostatecznie niczego nie wniesie do muzyki. Jeszcze z dwa przeboje i wszyscy
XDDDD no wcale nie, laska jest aktualnie na ustach całego #!$%@? świata mimo dopiero 17 lat i początku profesjonalnej kariery co się zdarza raz na kilka lat ale wykopek tak stwierdził więc tak jest.


@oskar-wojciech: ja się o niej dowiedziałem z tego wpisu wiec nie pisz, ze caly świat

A o Bieberze ze znaleziska o tym, że go zabili na planie serialu.
@oskar-wojciech: Przychodzisz typie i się prujesz, że każdy ją powinien znać, a jak kilka osób Ci tłumaczy, że w życiu o niej nie słyszało to toczysz pianę z pyska XD XD XD Tu nie chodzi o to, czy mój gust jest lepszy czy gorszy, ale komu ją próbujesz wcisnąć. . Po prostu ta Billy cośtam to takie kolejne despacito skierowane do mas z niezbyt wygórowanymi wymaganiami. Czy są gorsi ? Nie,
@oskar-wojciech: Na ustach całego świata ... w życiu o niej nie słyszałem. Tzn. nie neguje tego, że jest popularna, ale wśród kogo ? Jakichś zjebów nie mających na tyle wykształconego gustu muzycznego, że się jarają swoim ulubionym radiem dla oskarków i zakładką na czasie. Taka typowa defaultowa pop gwiazda jaką produkuje się co kilka lat dla mas i która ostatecznie niczego nie wniesie do muzyki. Jeszcze z dwa przeboje i wszyscy
Pobierz
źródło: comment_30tV3z12NjIAAZe3cQ4jkLeRNgvFQP54.jpg