Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield: no nie. W pozycji koronki jeden klikanie ustawia alarm. W pozycji 2 dzieje sie tak samo. Tyle ze czasem w pozycji 2 tarcza alarmu robi od razu pelny obrot i teraz nie wrocila do pozycji takiej jak glowna tarcza :-) A to juz mialem ustawione :-) World Time tez ale sprawdzalem sobie ten zegarek i wszystko mi sie rozjechalo. Nie moge do konca pojac tych zaleznosci koronka/pushery itd
@AllieCaulfield: koronka na 2. I tak, trzymam gorny to wskazowka World Time na glownej tarczy robi pelny obrot. Nastepnie znow trzymam to sub tarcza WT robi 24h obrot. 3 raz to alarm robi synchro do WT. Z tym ze sub tarcza WT cofnela sie o godzine wzgledem alarmu po tych zabiegach i dalej juz wraca do tej jednej pozycji.
Tu cos dobrze podpowiadasz ale nie do konca ;-) Rano ustawilem alarm
Pobierz jastrzabnakonarze - @AllieCaulfield: koronka na 2. I tak, trzymam gorny to wskazowka ...
źródło: comment_z35aPgIjsvhoDg3Tkv9Aim5oXHhgaprh.jpg
@AllieCaulfield: nawet nie wiem czy mam po co isc do zegarmistrza z tym :-) Problem wydaje sie byc tak banalny a jednak nie ogarniam tego. Probowalem recznie ustawic godzine na glownej tarczy zeby dopasowac tak jakbym chcial a pozniej liczylem ze jak ustawie prawidlowy czas to przy wcisnietym pusherze na pozycji 2 subtarcza sie dostosuje ale jednak nie.
@jastrzabnakonarze: do zegarmistrza nie musisz iść. Patrzę na te instrukcję. Przejdź krok po kroku wszystkie punkty. Najpierw ustawiasz czas główny, później resztę. Patrzyłem też na YouTube i jeden gość miał taki sam kłopot. Poprostu sam musiał dojść jak to się ustawia.