Wpis z mikrobloga

#praca #mcdonalds
Witam. Moja znajoma pracująca w Mc'donaldzie z mojej winy zagadała się ze mną i niestety z tego powodu spóźniła się minutę z odbiciem karty o co oskarżyła mnie, że przez to straciła premie za frekwencje. Mam pytanie do osób które tam pracowały lub pracują czy faktycznie ma racje czy może przesadza z tym.
  • 15
@Rruuddaa: Właściwie o to, że wgl. Z nią zacząłem rozmawiać i troszkę się przedłużyło niżeli 2 zdania, gdy na początku mi zaznaczyła, że ma tylko 5 min bo zależy jej na tej premii.. no dość głupia sytuacja i ogólnie uważam, że to nie moja wina i miałbym to w dupie bo odejść mogła w każdej chwili zwłaszcza, że nie nalegałem jej nawet by zostawała, ale jednak poskarżyła się mojej dziewczynie i
@MirkowySzerifo: nie wiem czy tam za tego rodzaju numer faktycznie można nie dostać premii, o ile takową w ogóle można dostać, ale nawet jeśli się spóźniła o minutę, to raczej nic się nie stanie skoro każdy kierownik zmiany wieczorem przeprowadza korektę.
@AngelOfDeath: > nic dziwnego skoro same baby tu robią, a menedżerów jest tylko dwóch, dodatkowo robią tylko na nockach

@AngelOfDeath: U mnie na dniówce jest jeden, spoko gość, lubię jego wyciszenie i minimalizm, ale najgorsze co to kobieta menager #!$%@? korpo szczur który da się pociąć za 100-200zł premii za czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrPawlo112: no niestety. ja się o ten czas zawsze staram na drive jak mam nockę na okienku żeby potem nie mieli problemów ze schodzeniem z niego xD ale na dniówkach czy to na salę czy drive to wszystko mi jedno, bo sytuacja jest jaka jest a lepiej się nie da ¯\_(ツ)_/¯ śmieszą tylko mnie te osoby co się tak starają o te śmieszne 100zł, lepiej mieć za tą cenę #!$%@?, spokój
@AngelOfDeath u nas na drive jest czas 190-220 a na sali ponad 250 to jest cud przy dużym ruchu. Rozumiem jak ktoś się stara, ale co mi po #!$%@? jak premię będzie miała osoba na zmianie zamiast cała załoga. #!$%@?łbyś abym miał 100-200zł więcej ? Wątpie ¯_(ツ)_/¯