Wpis z mikrobloga

@mrs_badger: dzięki xD
@damiangrzeli: baner spoko temat może zastanowie sie nad wykupieniem bilbordu. wizytówki #!$%@? bo gdzie ja to zostawie? duża konkurencja here tutaj ale #!$%@? robią i każdy narzeka dlatego otworzyłem swój.

ogolnie myślałem dać gowniakom stówke i takie kartki na slupy by rozwiesili ze mechanika.
ulotki nie wiem, post na fb? to nie takie proste jes
@disgustingeyes dodaj sie do lokalnych grupek sprzedażowo- usługowych na fb. Polecaj swoj zaklad. Wrzuć co jakiś czas swoją wizytówkę.Jak ktoś szuka mechanika tak samo polecaj siebie
@adekad: widać wizytówke mam. #!$%@?łem sobie sam ocen, żeby być wyżej w liście wyszukiwania, ale mało kto wlasnie tak wpisuje w necie. #!$%@? i sranie ogłoszeniami tam będzie lepszym pomyslem. jakaś #!$%@? promocje na start wymysle. No nie wiem nie chce przypału narobić tak że będę się wstydził spojrzeć w lustro.
@adekad: No tak, ale narazie nie mam co robić. Zainwestowałem grube pieniądze i tu sie okazuje, że roboty nie ma. xD
Mieszkam tu może dwa lata nie znam za wiele osób, żeby od czegoś tak zacząć. jedyne co mi przychodzi to fecabook i wrzucanie ogłoszeń z mechaniką, że to będzie dobry pomysł.
miałem 3telefony
1.wymiana rozrządu w passacie b5.
mówie oki 350zł robota 300zł części. cena za robote jest #!$%@? śmieszna
Autoserwis- żeby dotrzeć do klientów to trzeba zdobyć ich zaufanie, a to buduje się przez lata. Klienci muszą do Ciebie wracać- wtedy jest ok. Powinieneś mieć własną stronę w internecie- nie ma firmy bez własnej strony. Na pewno na facebooku, ogłoszenie na OLX też powinno być. Tu jest kilka miejsc do założenia strony, może coś wybierzesz: strona za free
@disgustingeyes dzięki :) troche zazdroszcze, bo w Warszawie dostac sie do dobrego zaufanego mechanika to terminy... masakra. jak nie bedziesz #!$%@? druciarstwa, kiwal na czesciach, podmienial kupowanych rzeczy przez klientow to predzej czy pozniej bedzie dobrze. po drugie powodzenia i zazdroszcze odwagi wlasnego interesu. a co do reklamy to znajomi tak jak wyzej pisali. rozejdzie sie miedzy klientami. moze daj znajomkom jakies rabaty na poczatek? 10%+ np. 5% za polecenie nastepnego.
@slec: Jestem uczciwym człowiekiem i nie będę sobie psuł opinii jakimis głupotami, a do otworzenia warsztatu najbardziej mnie pchnęło to, że tu u mnie jest straszna #!$%@? z dobrym warsztatem no i pasja do motoryzacji a szczerze mówiąc jest ich z 9 jak nie lepiej nie licze tych co robią na czarno. Na warsztat poszło prawie 100tys trzeba zacząć zarabiać.
Za życzenia nie dziękuję, bo zapesze. jak sie nie uda to
@disgustingeyes: baner na bramie też miej, bo pierwsi klienci najczesciej trafiaja jak coś się #!$%@? i szukają na już. Możesz też zrobić drugi z informacją, nowy mechanik w mieście do końca lipca -5% przy naprawach.
Cennik miej jakiś by ludzie wiedzieli, że nie zmieniasz cenny przy każdym kliencie.