Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z funkcją Auto Invest, system ten nie reinwestuje wolnych środków automatycznie. Uprzedzając pytanie czy są pożyczki które spełniają moje ustawione kryteria, tak są takie. Dodaje zdjęcia moich ustawień. Początkowo myślałem że jest to wina opcji "Dywersyfikacja pierwotnych pożyczkodawców" ale jak spojrzycie na zdjęcie wyłączyłem ją aby sprawdzić i nadal nic. W tej chwili mam w portfelu 210euro/250euro i wolne środki na saldzie 20 euro, system nie potrafi ich przydzielić do portfela.

#mintos
Shaz - Witam, mam problem z funkcją Auto Invest, system ten nie reinwestuje wolnych ś...

źródło: comment_78HEb6VBFRL5aTZbq3oSk86ThBfEg44R.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Shaz Mam niemal te same ustawienia tylko 1000e wsadzone. U mnie wyglada to podobnie a nawet jeszcze gorzej - automat ustawiony w piątek, zainwestowane może 10%, reszta leży na koncie. Może chodzi o rating - też mam do B- a gdyby obniżyć do C+... będę obserwował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gerard_Z_Rumii: ten auto invest trochę lipnie działa bo wygląda że bierze jakoś losowo pożyczki lub tak aby każda dostała troszkę inwestorów. Efekt tego taki że jeśli chce ręcznie wrzucić większą kwotę to często nie można trafić tej jednej "ulubionej " bo podziubana przez 10 inwestorów po 10e. Powinno jakoś sortować tj brać po kolei do wyzerowania oczywiście dla zadanych kryteriów czyli np pozyczkodawcy ic%
  • Odpowiedz