Wpis z mikrobloga

@ING_Bank_Slaski:
Witam, mój doradca złożył wniosek do banku ING o kredyt hipoteczny. I otrzymałem już decyzję z warunkami. I czekając długo na zgodę banku na udzielenie kredytu zacząłem się rozglądać za innym. Po rozeznaniu rynku stwierdziłem że oferta ING nie jest jakoś wybitnie korzystna więc mam pytanie. Jak mam zgodę na udzielnie kredytu czy jest możliwość negocjowania warunków np. marża, cross sell?. Czy lepiej już sobie głowy nie zawracać.
  • 3
@lizak21: Witaj, nie negocjujemy naszej oferty. Jeśli doradca wybrał ofertę promocyjną, to będzie najtańsza oferta, którą aktualnie mamy. Obecnie nasza promocyjna oferta to Wakacyjna Wyprzedaż.
Jeśli chodzi o cross sell, to możesz skorzystać z promocji przystąpienia do ubezpieczenia nieruchomości w wariancie rozszerzonym i dzięki temu obniżymy marżę o 0,05%.
Wakacyjna Wyprzedaż


@ING_Bank_Slaski: Dziękuję bardzo za informację bardziej mi chodzi o to że doradca chce dołożyć mi dodatkowe produkty typu: ubezpiecznie na życie oraz ubezpieczenie nieruchomości gdzie u w regulaminie "„Wakacyjna wyprzedaż - łatwy start” z marżą 1,90 p.p. w stosunku rocznym oraz prowizją za udzielenie Kredytu hipotecznego 0%" jest tylko informacja że trzeba założyć konto w ING.
@lizak21: Tak, te produkty są wymagane zgodnie z regulaminem oferty Wakacyjna wyprzedaż.
Przed podpisaniem umowy powinieneś posiadać konto osobiste (z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie minimum 2 000 zł), z którego będą spłacane raty kredytu oraz przystąpić do ubezpieczenia.
Ubezpieczenie nieruchomości jest wymagane przez cały okres kredytowania, ale nie musisz go zawierać za naszym pośrednictwem.