Wpis z mikrobloga

jak myślicie, progi w drugiej turze skoczą drastycznie, troszkę czy może spadną? nie wiem czy pchać się dalej w informatyki czy może optować na coś bezpieczniejszego (952 punkty here)
#agh
  • 11
  • Odpowiedz
@mamdwakoty: Mogę jedynie przypuszczać, ale w pierwszej turze pełno ludzi pchało się na samogłoski i inne "przyszłościowe" kierunki, jednak sporo z nich się nie dostało. Teraz cała ta fala przerzuci się na kierunki "oczko" niżej, więc podejrzewam, że tam mogą nawet wzrosnąć. Na kierunkach z mniejszym progiem sądzę, że się utrzymają na podobnym poziomie, ewentualnie nieco spadną. Spróbuj zagrać to rozsądnie - złóż papiery na dwa lub trzy kierunki, które Cię
  • Odpowiedz
@mamdwakoty: czytałem chyba na stronie agh że napisali że progi na wszystkich kierunkach w drugiej turze będą niższe. Gdzieś podali statystyki z pierwszej tury i takie coś napisali.
  • Odpowiedz
@mamdwakoty: Jeśli chodzi o "główną" informatykę to raczej nie ma szans z racji tego że jest masa ludzi 960pkt+ co się będą starać w 2 turze, więc próg opadnie raczej tylko o kilka punktów.
  • Odpowiedz