Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki/Mirabelki pomocy.
Okradli mi wczoraj sąsiada
i szukam dla niego i siebie zestawu do #monitoring #cctv tak 1000-1500 zł.
Podobają mi się zestawy od #dahua kamery mają dobre parametry ale może macie do polecenia coś innego. W pracy mam BCS i raczej do niczego się nie nadaje.

Zależy mi na monitoringu ogrodu i natychmiastowym powiadomieniu i alarmie o wejściu w strefę. Da się te zestawy sprzęgnąć z alarmem? Np Satela?

#bezpieczenstwo
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fragola: to też. Alarm jest tylko żona sąsiada wyszła na 30 minut do sklepu i wiadomo... Włamywacze byli pro i otworzyli okno bez śladów wszystko w rękawiczkach i konkretnie.
  • Odpowiedz
@ErroL BCS się nie nadaje? To znaczy że najtańsze kamery masz w pracy. BCS robi kamery od 120 zł do ~10 000zl sztuka.
Najlepiej wezwać fachowca na miejsce który dobierze kamery do monitorowanego obszaru.

Zestaw da się sprzęgnąć z alarmem ale to proszenie się o płacenie z fałszywe alarmy. Choć słyszałem (ale nie testowałem) o hikvision acusense który odróżnia człowieka od kota.
  • Odpowiedz
@ErroL powiem tobie tak, że da się sprzęgnąć z alarmem(jeżeli rejestrator ma wyjścia), ale zaufaj mi, że nie chciałbyś tego( ͡º ͜ʖ͡º) co do monitoringu, dahua, hik są ok, w takiej cenie to raczej analog wyższej rozdzielczości. Jakie warunki oświetleniowe są w tym ogrodzie, jakie odległości od kamery chciałbyś monitorować?
  • Odpowiedz
@ErroL: BCS się nie nadaje? A co Ty tam masz DVR-a z 2009r i najtańsze analogi? Bo jeśli chodzi o teraz to nie brałbym nic innego z uwagi na serwis i wsparcie jakie zapewniają. U konkurencji to sobie można o tym co najwyżej pomarzyć lub oddadzą Ci sprzęt z serwisu po miesiącu łaskawcy
  • Odpowiedz