Wpis z mikrobloga

Pytanie o zestaw na grunt.
Szanowne Mirki polećcie coś do ok 250pln
Amator max 15x bylem na rybach. Celuje na jezioro Wdzydze, dalej mazury i pzm mazowsze, brzeg. Myslalem o kijku 360...
klasyczny grunt z koszykiem lub mehod feeder. ok 40-50gr wyrzutu. nie mam pojecia jaki kijek i kołowrotek nabyc aby w tej cenie bylo ok.
#wedkarstwo
  • 8
@Wobler: Dzieki wielkie, sprawdze na pewno.
Nie wiem na co sie nastawiam, bo dopiero zaczynam, ale zapewne chciałbym spróbować powalczyc o wieksze rybki za jakis czas. Jeszcze mam etap że każde branie cieszy, tylko dzialam na sprzecie tescia. Teraz zrobilem karte i pora nabyc cos swojego. pzdr.
@cassuss: imo jak zaczynasz to lepiej jakis lzejszy feeder z metoda. Na taki zestaw tez dasz rade wytargac ryby do 10kg, a nawet wieksze. Z tanich mam mikado trython i jest super, do tego jakas okuma pod feeder za ok 100zl albo jaxon red carp. Ten drugi bedzie bardziej uniwersalny i na karpiowce tez da rade.
@Wobler: @morq: @cassuss:

Ale OP się nastawia na cały zestaw w granicach 250zł a nie sam kijek ( ͡° ͜ʖ ͡°). A przynajmniej tak brzmi zapytanie.

Różnie to bywa zależnie od metody, ale dla mnie wędzisko nie jest jakimś priorytetem, w przypadku mocno ograniczonego budżetu o wiele lepiej kupić porządny kołowrotek i linkę, a wędzisko wziąć budżetowo byle miało odpowiednie parametry (cw i akcję).

Kołowrotek