Wpis z mikrobloga

Witajcie!
Wczoraj na niebie gdzieś w okolicach godziny 18:30 w zachodniopomorskim (pow. Koszaliński) zauważyłem dziwny obiekt, nie - to nie było UFO ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dopatrywałem się czy to nie był samolot, ale miało pojedynczą smugę po silniku, a co dziwne poruszało się z dużą prędkością, a jeszcze ciekawsze na bank to nie było coś co spadało tylko się wznosiło, jako, że jechałem samochodem to moja obserwacja była z grubsza słaba, ale nagle urwał się ślad po silniku, a tam żadnego samolotu nie było.

Moje pytanie czy to mogła być jakaś rakieta, czy coś w ten deseń?

#koszalin #militaria #zachodniopomorskie #samoloty #spacex <- heheszki
  • 5
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Też o tym pomyślałem, ale to było baaardzo wysoko, nie wiem w sumie na jakim pułapie latają myśliwce, ale zdecydowanie było to coś w okolicach 10 km? i ta smuga urwała się tak nagle, ale tam nie dostrzegłem żadnej maszyny i to właśnie najbardziej mnie intryguje, bo aż stanąłem na chwilę jak przestała się robić ta smuga po silniku, wysiadłem z auta i kompletnie nic tam nie było
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Gdy stanąłem na chwilę określiłem wysokość, gdyż chmury tego oto pięknego dnia były na wysokości ok. 7km, a odniosłem wrażenie, że jest ten obiekt trochę wyżej, bo chmury nachodziły i zakrywały tą smugę. Dziękuje za szacunek przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dopatrywałem się czy to nie był samolot, ale miało pojedynczą smugę po silniku


@WVVV: Wobec tego to nie mógł być samolot. Nie ma samolotów z jednym silnikiem. Po prostu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też o tym pomyślałem, ale to było baaardzo wysoko, nie wiem w sumie na jakim pułapie latają myśliwce, ale zdecydowanie było to coś w okolicach 10 km?


Jak nie wiesz, a jesteś