Wpis z mikrobloga

@Poro6niec: Choćbym zrobił największą głupotę, to i tak mój obraz nie będzie gorszy niż twój. Typowy troll, człowiek, który raz jest prawakiem, a raz lewakiem i największe pośmiewisko wykopu.

#bojwhucie

No, dobra. #!$%@? się między sobą, nikt postronny nie ucierpiał. Słabo, że robili to w miejscu publicznym, powinni jechać gdzieś do lasu dać sbie po ryjach. Tylko czemu ty porównujesz zabójstwo niewinnej kobiety i plądrowanie sklepów, do bójki osiłków?
@RandomowyMetal: Amerykanie to zlepek różnych narodowości.

Nie są Francuzami, są obywatelami Francji. Wiesz dlaczego? Bo żeby być Francuzem/Polakiem/Niemcem etc, poza obywatelstwem liczy się także tożsamość narodowa. Oni uważają się za Algierczyków. Dyskryminujesz ich, nazywając ich Francuzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BojWhucie: Ale czy ja twierdze, że oni zrobili dobrze? Dlaczego w każdej dyskusji lewica musi mówić "A bo Polacy też, eeee, Polacy też !!!!!".

Tu miałeś 2 grupy, które się ze sobą starły. A oni obrabowali sklepy i zabili kobietę w euforii XD Wyobrażasz sobie co by było, gdyby starli się z inną grupą ludzi?
Ale czy ja twierdze, że oni zrobili dobrze? Dlaczego w każdej dyskusji lewica musi mówić "A bo Polacy też, eeee, Polacy też !!!!!".

Tu miałeś 2 grupy, które się ze sobą starły. A oni obrabowali sklepy i zabili kobietę w euforii XD Wyobrażasz sobie co by było, gdyby starli się z inną grupą ludzi?


@Wilczek03: Francuzi algierskiego pochodzenia robią zadymę w Paryżu. Polacy jadą do obcego miasta i robią rozpierduchę. Widzisz
@Wilczek03 Jezu Mirku jakie ty głupoty #!$%@? XD, bez względu na to czy to algierczycy we Francji czy polacy w Bratysławie, to jest to jedno i to samo ścierwo i powinno być zamykane w klatkach za to co robią, kiedy w ludzie przestaniecie patrzeć na to kto jaki ma kolor skóry, a zaczniecie patrzyć na ich patologiczne zachowanie
@Wilczek03 żona mi się pytała czy w Paryżu ciągle są wojny bo chciala by tam skoczyć na rocznicę ślubu we wrześniu. Ale nie wiem czy to za dużo wykopa czy na serio taki kibel tam jest?
@RandomowyMetal: Obywatelstwo to nie przynależność etniczna dzbanie. Amerykanie mają unikalną kulturę, unikalny dialekt, odrębną tożsamość narodową. Algierczycy we Francji nie mają nic wspólnego z Francją poza umiejętnością operowania językiem i miejscem zamieszkania. Równie dobrze Polaków w Anglii jak spełniają te warunki można nazwać 'rodowitymi Anglikami'. Nie ma czegoś takiego jak Francuzi pochodzenia kolonialnego. Francuzi to grupa etniczna jak każda inna i dołączyć można do niej przez pochodzenie lub totalną asymilację.