Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę xD
Pamiętacie jak kilka lat temu bank BPH odmówił prowadzenia kont bankowych dla #bitmarket twierdząc, że to może się źle skończyć i nie chcą mieć z tym nic wspólnego? xDDD Jaki był wtedy krzyk, że dla banku to KONKURENCJA i dlatego odmawia xD
Podsumujmy:
- firma na seszelach
- banki odmawiają prowadzenia kont
- ostrzeżenia KNF
- padaki innych giełd (łączne straty spokojnie można liczyć w miliardach złotych, powtarzam miliardach)
- różnice kursowe 95%
A imbecyle i tak wpłacali tam pieniądze xDD
Inwestorzy #ambergold to przy tych debilach od #kryptowaluty to intelektualni geniusze xDDDD

Dajcie link do zapisu tego spotkania ze wczoraj, chcę zobaczyć twarze tych idiotów xDDD

#bitmarket #bitmarketpl #bitcoin #heheszki #afera #inwestycje #inwestowanie
szalony_baklazan - Ale mam bekę xD
Pamiętacie jak kilka lat temu bank BPH odmówił pr...

źródło: comment_g8MJ70YXswvNTwjXNqx367HZ8MMMNq3X.jpg

Pobierz
  • 65
@BrakPomysluNaNick: A nie wiem. Problem jest w mentalnym myśleniu ludzi.

Świat finansów fiatowych wymaga
- Kontroli
- Regulacji
- Gwarancji

Kryptoświat (że tak powiem) tworzy rozwiązania, które są otwarte. Na przykład są giełdy, których nie da się okraść w ten sposób. Tak więc możliwe, że za X czasu będziesz wspominał "O nie, jak to kiedyś dało się giełdy okradać, a dzisiaj się nie da"

Technologia idzie do przodu i to jest
@fervi: Getback od początku miał trend spadkowy, po za tym większość zysku była napędzana przez zdarzenia jednorazowe. No i getback jest przekrętem jednej spóki a nie całej giełdy XD szach i mat
@Sztywny3: No spoko, tylko giełd w świecie krypto masz kilkadziesiąt, nawet sam możesz swoją założyć. ¯\_(ツ)_/¯

Ciężko też przełożyć spółki na kryptowaluty. Nie zmienia to faktu, że są rozwiązania (i będą), które temu zapobiegną w przyszłości (oczywiście muszą się spopularyzować).

Państwo jako system zależny nie będzie mogło bez adopcji podobnych systemów stworzyć system bez kontroli. Tak więc albo go wprowadzą, albo zawsze będziesz miał buta, który został rozwiązany gdzieś indziej (
Podsumujmy:

- firma na seszelach


@szalony_baklazan: Akurat przez dłuższy czas firma była w Polsce, w tamtym roku ze względu na interpretację podatkową (1% od każdej transakcji), wynieśli się na Seszele. Ale generalnie ze względu na:

- padaki innych giełd (łączne straty spokojnie można liczyć w miliardach złotych, powtarzam miliardach)


Trzymanie kasy na giełdzie rzeczywiście jest idiotyzmem