Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki z #rower :D
Szukam jakiegoś światła coby móc jeździć w nocy, głównie po drogach. Budżet zakładam do 400 złotych, bo pewnie jeszcze do tego dojdą akumulatorki (coby to te z 8 godzin wytrzymało). Polecicie coś? Patrzyłem na różnych forach, ale nie mogę dołożyć jedynie 2 tysięcy żeby kupić coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Okulary też zmieniam, bo moje brendy się już przetarły i ledwo co widzę i myślę o jakichś uvexach z wymiennymi szkłami mirror red/litemirror orange/clear. Miał ktoś z was może i poleca któryś model/coś innego?
  • 8
@DoItAgain: nawet fajny pomysł coby mieć wszystko w 1, ale powerbanka mam (który ledwo na telefon starcza), a wozić 2-3 to więcej zabawy niż brać 2x18650 w torbe i raz zmienić (o ile dałby radę się ładować przy świeceniu tymi 600 lumenami)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZajebistyDuda: nie dasz rady ładować i używać jako powerbank, bo głowica z soczewka i dioda jest nakładania od strony gniazda, zrobil bym zdjęcie, ale nie chce mi się iść do garażu :p

A do wyboru masz różne akumulatory i różne soczewki. Plus że jest całkowicie wodoodporna, bo nie raz mnie deszcz zaskoczył :D aluminiowa obudowa fajnie też oddaje ciepło.