Wpis z mikrobloga

Szukajac opinie o perfumach trafiłem na forum. Wypowiedzi gornolotne, zachwyty itp. Tylko jak to sie przekłada na realne zastosowanie perfum kiedy na ulicy rzadko sie czuje coś ciekawego albo pot. W robocie jak wszedł Sauvage to pół firmy sie tym leje.

Gdzie ci wszyscy ludzie którzy tak pięknie pisza o zapachach ?

#perfumy
  • 12
@boctok: nie jestem jakims swirem perfumowym ale zapach Wonderwooda od Comme des garcons zwala mnie z nog. Ale jakos nie mam odwagi zamowic go z jakies zagraniczej perfumerii. Znasz cos bardzo zblizonego? albo jakis zapach z rozlewni podobny
Gdzie ci wszyscy ludzie którzy tak pięknie pisza o zapachach ?


@boctok: Jestem zwykłym paziem w mieście mniej niż 40k mieszkańców, z zarobkami bez szału, póki co około 50 zapachów (codzienna rotacja) i często słyszę, że zajebiście pachnę ¯\_(ツ)_/¯

Więc co musi być w wielkich miastach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@boctok: ziom, nie kazdy zapach ma projekcje i trwałość jak Interlude. Nie wszystko wyczujesz na ulicy. Poza tym tutaj masz skupisko na tagu takich osób, np wsrod moich znajomych to nie ma ani jednej osoby która zna coś innego niż Chanel Allure Homme Sport i Sauvage, wszyscy mają w #!$%@? nuty zapachowe. Ma być świeże i nie śmierdzieć.