Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie drażni to, że to taka decyzja wywołana wpływem instagrama i tych wszystkich panienek, które sobie tatuują małe rzeczy i to większości się wydaje takie super cool
@1punkt: nie każdy organizm dobrze toleruje barwniki. I zawsze mogą wystąpić jakieś problemy typu zakażenie skóry. To jest mocna ingerencja, ryzyka nigdy nie można wykluczyć.
@OSH1980: czasy tuszy z długopisu i maszynek robionych samemu dawno się skończyły , poczytaj trochę zanim się wypowiedź , alergia występuje rzadziej niż po zjedzeniu kiślu , mówimy oczywiście o normalnych studiach s nie piwnicach ...
@1punkt: bez protekcjonalnego tonu proszę. Jesteś fanem tatuaży? Super. Ja wprost przeciwnie. Nasłuchałem się też opinii różnych ludzi związanych z medycyną i oni wcale nie są tak entuzjastycznie nastawieni. Dasz głowę, że w jej przypadku nic się nie stanie? Ryzyko jest zawsze i czasem warto danej osobie to uświadomić. Wiele osób idzie się dziarać, bo taka jest moda. Część z nich potem tego żałuje. Część z nich potem ma przez to
@OSH1980: problemy medyczne można mieć nawet przekuwają ucho . Dlatego jak pisałem robisz to profesjonalnie a nie w piwnicy . Fan to za dużo powiedziane ale patrzę na to racjonalnie i opinie mam wyważona . Podchodzę do tego że każdy robi co chce a tłumaczenie komuś że będzie czegoś żałował za kilka lat jest troszkę bez sensu nie robiłeś nie żałujesz nie wiesz jak to jest to po co takie gadanie
@1punkt: nie że „będzie tego żałować”, bo skąd mam to wiedzieć? Dlatego napisałem, że część z osób, które zapaliły się do tatuażu potem tego żałuje i chce go usunąć. A usuwanie tatuażu to nie jest taka prosta sprawa i może nie przebiec bez śladu. To powinna być przemyślana decyzja, a niektórzy podejmują ją impulsywnie.
zdziwił byś się , oni po prostu z tym się nie obnoszą i mają w miejscach gdzie można zakryć, mają je dla siebie a nie na pokaz


@1punkt: nie zdziwiłbym się, bo sam dobrze wiem, że znajdą się JEDNOSTKI z grona prawników, lekarzy czy inżynierów, które noszą tatuaże. Jednak są to - według mnie - wyjątki na tle całej społeczności. Natomiast w społeczności Karyn, Sebków i Andżelik tatuaż jest nieomalże znakiem