Wpis z mikrobloga

za 18 zl nad morzem wiecej bym nie oczekiwal


@spidero: Sorry, ale podanie czegoś takiego klientowi na talerzu to jest kpina. Jeśli 18 złotych to za mało na posiłek w tym miejscu to takie danie nie powinno się zwyczajnie w tej cenie pojawić na karcie. Wyobrażasz sobie przynieść komuś coś takiego w swojej knajpie? Każdy normalny człowiek by się spalił ze wstydu, poza tymi morskimi góralami.
  • Odpowiedz
@skizo: Zobaczyłem wczoraj co się wyrabia w Międzyzdrojach i aż się ucieszyłem, że byłem tam przed sezonem + jeszcze takie akcje i fatalna pogoda. To wszystko nie zachęca do wypoczynku nad polskim morzem.
  • Odpowiedz
@skizo: Porcja w sam raz dla bombelka. Tak w sumie to nie wiem skad pokutuje w ludziach myslenie ze nad morzem trzeba zjesc rybke, tym bardziej ze w sezonie wakacyjnym na Baltyku jest tarlo i zakaz polowu wiec szansy na swieza rybe nie ma xD
  • Odpowiedz
@skizo: Zależy gdzie, ja np. w każdej smażalni dostawałem dużą rybkę (zwykle dorsz), przy tym bardzo dużo frytek i surówek, więc to chyba zależy tylko od właściciela, chociaż pochwalam takie akcje, żeby pokazywać które smażalnie na 3xNIE.
  • Odpowiedz