Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna jakieś źródło, które opisuje na czym polega ta patologia w mlm, krypto, jakimś internet marketingu, coachowaniu i tym podobnym rakowaniu. Wiadomo, że to nie działa i beka z mercedesem po marzenia, ale czasami trafię na jakiegoś znajomego znajomego czy jakiś sponsorowany profil na insta jakiegoś łebka, który wrzuca pliki banknotów, zdjęcia z wynajętych apartamentów, wynajętym samochodzie, jakieś szkolenia w Azji. Interesuje mnie co takie osoby robią, skąd mają na to pieniądze, dlaczego wierzą, że będą bogaci. Jak z tym dyskutować? Jak to obalić? Jak walczyć z argumentem "skoro jeździ na spotkania do azji, jeździ drogimi autami mimo, że wypożyczone i wrzuca zdjęcia plików banknotów to jednak nie da się tego robić za darmo". Czy ktoś wyżej w tej piramidzie za to płaci żeby przyciągnąć więcej pelikanów? Czy znacie jakieś artykuły, które obszernie to zjawisko analizują, bo jak ludzie w to wejdą to im #!$%@? palma i naprawdę wierzą w to, że sprzedając jakieś rewolucyjne garnki albo obracając jakąś nową kryptowalutą na zamkniętej giełdzie, gdzie kurs jest fikcyjny będą bogaci? Zna ktoś temat z pierwszej ręki? Może sam się #!$%@?ł? W #!$%@? mnie to interesuje #mlm #bitcoin #januszebiznesu #kryptowaluty #patostreamy #rakcontent ##!$%@?
  • 34
  • Odpowiedz
@renalum: Zmieniam więc moje pytanie: Dlaczego chcesz "koniecznie tam zajrzeć" tak bardzo, że mi spamujesz od kilku dni?

Wymień wszystkie


Nie chce mi się, poza tym jest to niemożliwe, bo nie zapisuję wszystkich źródeł, z których czerpię swoją wiedzę - czy to n/t MLM czy jakiegokolwiek innego
  • Odpowiedz
@Prylik: Czyli od początku udajesz osobę kompetentną i zapytany o to, skąd masz swoją wiedzę o MLM najpierw unikasz odpowiedzi, a potem uciekasz od dyskusji? Niezła próba XD
  • Odpowiedz
@renalum: O co ci typie chodzi? XD Wszystko wyjaśniłem po kolei, napisałem konkretnie dlaczego nie podałem źródeł (a nie że unikam odpowiedzi, kłamczuszku), czego ty jeszcze ode mnie chcesz? XD

Mało tego, ty unikasz odpowiedzi na pytanie, dlaczego chcesz tam zajrzeć, więc serio daruj sobie, bo zachowujesz się jak upośledzone dziecko.
  • Odpowiedz
@renalum: No, cieszę się że zrozumiałeś. W każdym razie pamiętaj by nie wprowadzać innych ludzi w błąd mieszając ze sobą 2 różne pojęcia jakimi są MLM i piramidy finansowe oraz że ma czegoś takiego jak "MLMowe piramidy".
Albo coś jest MLMem albo piramidą. Dlatego to normalne, że dziennikarze i UOKIK nie ostrzegają ogólnie przed MLM, bo MLM to w przeciwieństwie do piramid legit biznes.
  • Odpowiedz
@Prylik: Jedyne źródła które mogły ciebie utwierdzić w przekonaniu ze mlm to nie są piramidy to są źródła stworzone właśnie przez te mlmy żeby wprowadzać w błąd.

Wiec po prostu podaj źródła które cie utwierdziły w przekonaniu że mlm to nie piramidy bo chcemy im się przyjrzeć.
  • Odpowiedz
@renalum: Jedyną osobą, która jest pozerem i uprawia trolling jesteś tylko i wyłącznie TY.
To w końcu TY mieszasz ze sobą piramidy finansowe z mlmami, nie ja - więc jak śmiesz do mnie pisać że trolluję, skoro to TY tak właśnie robisz? #fucklogic

Także leć na #czarnolisto pozerze i trolluj dalej, mieszając zielonkom w głowach. Tylko żebyś się kiedyś nie zdziwił jak cię karma spotka
  • Odpowiedz
@wrongbit:

Jedyne źródła które mogły ciebie utwierdzić w przekonaniu ze mlm to nie są piramidy to są źródła stworzone właśnie przez te mlmy żeby wprowadzać w błąd.


?? Kto ci takich bajek naopowiadał? XDD
Przecież to że MLMy nie są piramidami finansowymi to jest FAKT, potwierdzony zresztą przez rządy państw (potwierdzony w taki sposób że MLMy są legalne, a piramidy nie), więc o czym ty w
  • Odpowiedz