Wpis z mikrobloga

@CHI77OUT: mi chcieli dac 1500€, ale powiedzialem im ze czytalem Szafranskiego i chce by zostal 0€ poczym wypisalem wniosek na normalny kredyt (min 2500€) ze splata malejaca. Wymagali tylko trzech ostatnich wycinkow z wyplat, mialem miesieczne wyplaty, ale nie mialem vasta, kasa byla po ok trzech dniach, debet moze byc odrazu
  • Odpowiedz
@CHI77OUT: pytalem goscia w oddziale bez umowienia sie, proponowal jeszcze jakies ubezpieczenia na dom, od pozaru, powodzi itp, powiedzialem ze nie jestem zainteresowany i aby wyslal oferte na email, nie skorzystalem z niej
  • Odpowiedz
@CHI77OUT: odsetki, ale jak zakładasz że nie spłacisz w 3 miesiące to weź kredyt na kwotę 150% tego co potrzebujesz, jak planujesz nie nadpłacać kredytu to weź stałe raty, jak planujesz że możesz go wcześniej spłacić to weź malejące
  • Odpowiedz
@CHI77OUT Sami ściągną ile będą potrzebować, o ile będzie z czego. Tak, jeśli nie bedziesz spłacać, to masz tylko pod górkę...to jest Bank. I już nigdy nie dadzą na minusie, karty kredytowej, no i historia pójdzie się rypac.
  • Odpowiedz
  • 0
@jaktrwogatonawykop tzn jesli nie splace w terminie to beda odsetki?
Pewnie spóźnię sie 3tyg albo miesiac..
Oggolnie nie znam sie na tych kredytach bo nigdy nie mialem zadnych problemów..
Nie wiem czy dadza mi kredyt na spate debetu, nie wiem czy tak sie da..
Serio nie znam sie..
  • Odpowiedz
@jaktrwogatonawykop: w naszym limicie zadłużenia w koncie wymagamy, aby na konto wpływała, co miesiąc, co najmniej 1/6 przyznanego limitu. Jeżeli nie będziesz spełniał tego warunku, to skontaktujemy się z Tobą.
Każda wpłata na konto spłaca wykorzystany debet i go odnawia. Od wykorzystanej kwoty limitu naliczamy 10% w skali roku zmienne. Co ważne, nie mamy takich samych regulacji i warunków oferty jak bank ING w Holandii. Jeżeli masz limit zadłużenia w ING
  • Odpowiedz
  • 0
Jak już jesteśmy w takim temacie to zadam pytanie..

Mianowicie jak wysłać pieniądze z banku Milenium (euro konto) na ING konto Holenderskie i jak odesłać z konta Holenderskiego..
Btw wysłanie na konto do NL nie bedzie problemu ale jak odesłać?
Pytam ponieważ z app ING w Holandii nie mam takiej możliwości ponieważ nr IBAN jest zbyt długi..
Musze skorzystać prawdopodobnie z laptopa (internet banking) ale jak to ogarnąć?
( ͡
  • Odpowiedz