Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Pytanie w zakresie pomocy mam. We wtorek (16 lipca) odlatuję z Lotniska Modlin, wracam we wtorek (23 lipca). z Racji tego, że lecę z małymi dziećmi chciałbym ogarnąć wcześniej parking w pobliżu lotniska, tak aby nie było paniki w dzień odlotu. Parking długoterminowy na wskazany okres. I teraz pytanie który. Z tego co wiem wszystkie dowożą na lotnisko, ale tylko w prywatnych można dokonać rezerwacji. Polecane przez Lotnisko takiej możliwości nie dają (dzwoniłem, pytałem). I teraz pytanie co wybrać. Nigdy tam nie byłem, nie mam też możliwości podpytania znajomych o to, bo w moich rejonach popularne są Katowice (lotnisko). Czy jechać w ciemno i wybrać polecany przez Lotnisko ( o ile będą miejsca, sugerowali P7) czy też rezerwować prywatny i po cichu liczyć, że będzie ok.
#modlin #pytanie #kiciochpyta #lotnisko #pomocy #pomoc
  • 3
@DennisR: Ostatnio (wiosną) korzystałam z tego parkingu, miałam wykupiony grupon. Wiozą na lotnisko i odbierają po przylocie, wszystko było OK, kontakt telefoniczny w porządku, także mogę polecić. Nie wiem tylko, czy teraz na gruponie znajdziesz jakąś opcję, bo w wakacje mogą nie mieć promocji.