Wpis z mikrobloga

Siemanko ludziska. Mam pytanie, otóż złożyłem deklarację na inżynierię obliczeniową, i znalazłem się na liście oczekujących. Jakaś szansa na dostanie się z 572 pkt w kolejnej turze, czy raczej lipa ??
#agh
  • 16
  • Odpowiedz
@mrkaptain667: A jaki był próg?
Możesz też zrobić taki myk, że dostajesz się na jakiś kierunek zapasowy a w październiku idziesz płakać do dziekana, żę jednak chcesz na co innego i czy by się nie dało przenieść. Bardzo często się da, bo ludzie odpadają, rezygnują albo po prostu nie przychodzą.
Jeśli to w ramach jednego wydziału to jest łatwiej bo jest tylko jeden dziekan po drodze. Jak innego to dwóch -
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem jaki był próg dokładnie. Wyczytałem z poprzednich wpisów, że IO 700+, ale nie wiem na ile to jest wiarygodne. Można tak zrobić jak piszesz, ale aplikuje jeszcze na uek na ekonomię i wyniki stamtąd będą wcześniej aniżeli z aghu i gdybym się dostał, to czy czekać na agh, czy raczej temat zamknięty i nie ma szans. Bardziej by mi odpowiadał agh, ale wielu innym też odpowiada ;)
  • Odpowiedz
@mrkaptain667: A nie wiadomo ilu jest przed Tobą?
No i jak to nie wiadomo jaki próg? Za moich czasów to od razu było wypisane chyba na listach przed dziekanatem, a może nawet gdzieś w tym ich systemie.

Na jakim wydziale to kierunek?

No i czy nie dałoby się zapisać na UEK a jak AGH Cię jednak przyjmie to porzucić UEK?
  • Odpowiedz
  • 0
Jestem spoza Krakowa i trochę by mi zajął dojazd na uczelnię, i nie wiem, czy tam jest lista, a w systemie nie znalazłem. Zobaczymy jak pójdzie na ueku, ale nie wiem jak działa to z zapisywaniem się na kierunki, czy mogę złożyć papiery, a potem zrezygnować. Kierunek jest na wydziale inżynierii metali i informatyki przemysłowej. Szukałem w internecie progów, albo ewentualnie ile osób jest przede mną, ale nie znalazłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@numeryczny_mikolaj12 tak XDD w ogóle mogliby wyrzucić z infy metale i dać na IO, ale nie, lepiej dać techniczna i dziwić się że ludzie nie chcą iść i wolą wybrać analizę danych, obliczeniowa etc xD już przemysłowa byłaby lepsza
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu w 3 turze aż tak skoczyło?? I czemu przy różnicy pomiędzy 572 a teoretycznie 685 wrzucił mnie na listę oczekujących, czy nie powinno pokazać automatycznie, że nie da rady i niezakwalifikowany xd
  • Odpowiedz
  • 0
Rozumiem, ale złożenie papierów na informatykę techniczną i ewentualna próba przepisania się to dobra opcja. Nawet jak się na IO nie dostanę, to techniczna też jako tako ujdzie.
  • Odpowiedz