Wpis z mikrobloga

1. Lewandowski 48,5%
2. Mbappe 18%
3. Aguero 9,5%
3. Tadić 9,5%
5. Ronaldo 7,5%
6. Quagliarella 7%
Najlepszym napastnikiem sezonu 2018/19 zostaje Robert Lewandowski. Niewiarygodne jest ile bólu dupy może wywołać nic nie znacząca ankieta na wykopie.
Tak prezentuje się cała jedenastka sezonu wg mirków. Co bym zmienił gdybym robił to jeszcze raz? Czas takiego głosowania jest dobry. Im dalej od finału LM tym mniej emocji w głosujących i wybór jest bardziej obiektywny niż gdyby to było od razu po finale. Problemem są turnieje, które trwają w czasie głosowania, co widać było mocno po głosowaniu na Fabiana Ruiza. Czy po przemyśleniu jeszcze raz tematu kogoś zabrakło w propozycjach? Myślę, że nie zaszkodziłoby umieścić Handanovicia i Gulacsyego wśród bramkarzy. Do tego Kante wśród szóstek ewentualnie. C.Ronaldo rzeczywiście mógł być jeszcze w tym sezonie jako lewoskrzydłowy a Bernardo Silva jako 8/10. Prawdopodobnie wtedy jedenastka byłaby inna. Moim zdaniem reszta propozycji była jak najbardziej słuszna. Koniec miszczostw, do widzenia.
#pilkanozna #premierleague #laliga #seriea #bundesliga #ligue1 #mirkofootballxi
wiktorek_pl - 1. Lewandowski 48,5%
2. Mbappe 18%
3. Aguero 9,5%
3. Tadić 9,5%
5. ...

źródło: comment_UhCNz5bqwSS8ratISpyIyC8xRnSd6ND0.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl:

wrzuć Piątka do wyboru na najlepszego napastnika sezonu

Piątek wygrywa :pika:

zrób nową ankietę bo to nie może być tak że Piątek wygrywa

"Niewiarygodne jest ile bólu dupy może wywołać nic nie znacząca ankieta na wykopie."


xD
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: nawet nie głosowałem xD a wyzywanie innych od buldupiących podczas to ty pisałeś maturalne rozprawy na temat wyższości Alby nad Robertsonem (głównie dlatego że Robertson nie gra w Barcelonie) to hipokryzja lvl over 9000
  • Odpowiedz
@6REY1MISTERIO9: Ból dupy jest raczej wtedy kiedy ktoś się #!$%@? na coś i postępuje nieracjonalnie. Ja natomiast wytłumaczyłem dlaczego moim zdaniem Alba od Robertsona jest lepszy i nie wkurzył mnie w żaden sposób wybór Robertsona. Ale na wykopie wszystko jest bólem dupy od pewnego czasu. Jeżeli wg was komentarz, że Robertson miał lepsze statystyki (a miał gorsze, wystarczy wyguglać w 2 minuty) jest wartościowy a kiedy ja napisałem, że to kłamstwo
  • Odpowiedz