Wpis z mikrobloga

Politechnika Łódzka, który wydział będzie lepszy pod programowanie!?
Zastanawiam się nad nimi i sam nie wiem...

WFTIMS - Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej
WEEIA - Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

#studia #gownowpis #programowanie #programista15k #szkolastandard #przyszlosc #ldzmiastemsnow #politechnikalodzka

Który wydział lepszy?

  • WFTIMS 42.1% (24)
  • WEEIA 57.9% (33)

Oddanych głosów: 57

  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Yakooo ten sam dylemat, i mam totalny mętlik w głowie, patrzę na programy studiów i kurde raz wydaje mi się weeia fajniejszy a raz wftims. Problem jest z tym, że w tym roku infa na ftims zmienia się na stosowaną i będzie inny plan studiów i ciężko określić na podstawie opinii. Ja na razie mam na 1 weeia a na 2 wftims i jakoś w tym tygodniu mam plan złożyć papiery także
  • Odpowiedz
@Ageroth: @Yakooo: @Kruz00: infa na WFTIMS nadal jest i ma się dobrze. Od tego roku w związku z zmianą reformy nie mogą być takie same dwa kierunki na tej samej uczelni, więc teraz jest: 1. Informatyka na WEEIA, 2. Informatyka stosowana na WFTIMS. Jeżeli chodzi o to, co się zmieniło w programie infy na WFTIMS to głównie rotują przedmiotami. Na ten moment mogę powiedzieć tyle, że drugi semestr będzie
  • Odpowiedz
@Shumitu: @Yakooo: dzisiaj byłem w Łodzi i podałem dokumenty, jednak dałem 1. WEEIA 2. WFTIMS. Teraz tylko czekać na wyniki i liczyć że się dostane. Może nie dowalą aż tak progów.
  • Odpowiedz
@Yakooo: Lepszym wydziałem pod programowanie będzie WEEIA. Jest na nim Dante(czyli system do wysyłania zadań z języka C), które mimo wszystko zmusza Cię,abyś nad tym programowaniem posiedział. Dlatego pisaliśmy te programy i nabieraliśmy wprawy oraz po to ,żeby Ci się karne punkty nie naliczyły. Do tej pory nie było na FTIMSIE Dante;pisałem do wrsu z Ftimsu,ale nie wiedzą czy w tym roku wejdzie. Dante nie jest perfekcyjnie wykonane i są błędy,ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kondziak19777 o takie coś mi chodziło, dziena! =) A mógłbyś powiedzieć czego mógłaby się zacząć uczyć osoba zielona idąc na ten wydział aby nie być w tyle? Ogólnie jestem po technikum więc coś tam raczej złapałem, lecz z C nie miałem do czynienia
  • Odpowiedz
@Yakooo: Jeżeli chodzi o Dante to na 1 semestrze są proste rzeczy,bo jednak studia mają uczyć od 0. W 1 półroczu mieliśmy 12 działów do zrobienia. 1 dział na tydzień po 15 pkt. To zazwyczaj były proste rzeczy typu:pętle,instrukcje warunkowe,switch,tablice jednowymiarowe,macierze(czyli dwuwymiarowe), tablice tekstowe, rekurencja ,sortowanie ,funkcje. Na 2 semestrze jest dosyć zabawnie xD. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to napisz na priv. Zadania powinieneś pisać samemu bo puszczany jest antyplagiat i
  • Odpowiedz