Wpis z mikrobloga

@darowiec
#!$%@? napisałem powyższy post, ale widzę, że jednak jest tu ktoś mądry! Tylko tak dalej.
Sam zaczynałem za najniższą krajową i w każdej pracy byłem ambitny, uczyłem się najszybciej jak mogłem, a po pracy kupowałem branżowe książki i czytałem, żeby wiedzieć więcej i czuć się pewniej. Jeśli inna firma była wstanie zapłacić za moją osobę więcej to od razu ją zmieniałem. Nie przyzwyczajaj się do ludzi. To tylko chwilowe znajomości w
  • Odpowiedz
@adoksz: Mirku zmień pracę albo zacznij pracować na pełen etat, a nie na 1/2. Jeśli nie masz jakichś mega wydatków i możesz liczyć na pomoc rodziny/bliskich to ja bym Ci radził #!$%@?ć do innej pracy, bo rozumiem to mogła być twoja pierwsza/druga wypłata, ale jak takie coś dostajesz od dłuższego czasu to ja bym #!$%@?ął i poszedł nawet do jakiejś biedronki.
4.5k miesięcznie here, najgorsze w pracy są Grażyny które spekulują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wygryw_pospolity: dzięki za słowa otuchy. Się dowiedziałem tydzień temu że od blisko 3 lat mój kierownik mnie ładuje w wała mówiąc że wszyscy w firmie na moim stanowisku zarabiają tak samo. Zostawił paski poza biurem i miałem przyjemność je sobie poczytać. Podstawa niższa o 1k od innych, premia podobnie, wyjsciowo zarabiam połowę tego co inni. Szkoda strzępić ryja...
  • Odpowiedz
@bartosz-bartosz: Umowa z pracodawcą to obupulna dobrowolna umowa. Pracodawca wycenia tą pracę na 1914,94 PLNy, OP ją dobrowolnie podpisuje, a więc wycenia swój czas na właśnie tyle. Ja tylko mu przypominam, że sam się na to zgodził.
  • Odpowiedz