Wpis z mikrobloga

Włoska federacja podtrzymała 10-miesięczne zawieszenie Antonio Conte - donoszą włoskie media. Trener Juventusu Turyn brał udział w aferze ustawiana meczów - nie został jednak ukarany za korupcję, ale za wiedzę o niej.

Obawiam się, że jutro PZPN mnie ukaże za wiedzę o korupcji. #pilkanozna
  • 11
@Gauss: To Calcioscommesse to taka farsa, jak #!$%@? całe FIGC.. Założę się, że stanie na tych 3-6 miesiącach max, Conte wróci na ławkę tak czy siak, poki co Carrera da radę <3 FORZA JUVE!
@Gauss: Dajże spokój... ja nie mogę tego czytać, bo cuda na kiju tam się wyprawiają. Juve wygrywa to trzeba dalej coś wymyślić, żeby się nie wybijało aż zanadto. Gościa skazuje wewnętrzny sąd federacji tylko dlatego, że jeden oskarżony zeznawał w jego sprawie ciągle zmieniając wersję...
@Feeps: Nie zmniejszą mu kary chyba, że FIFA albo UEFA zainterweniuje. Jednak jest to dość wątpliwe.

@mactrix: Włosi są lepsi od nas. Nie podejrzewałem, że ktoś nam odbierze tytuł.
@Gauss: 10 miesięcy to szczyt, wierzę, że jednak poleci niżej jak się zaczniemy odwoływać. No ale Calciopoli już pokazało jaki to syf i jak potrafią udupić. Tak, Włosi nas miażdżą jeśli chodzi o takie wałki.
@Gauss: to jest wszystko jedna wielka mafia, facet, który całym sercem jest za piłką nożną, grał i trenuje z największym zaangażowaniem musi zostać #!$%@?, bo Juventus wybił się aż zanadto z szeregów i odstaje od reszty włoskiej miernoty. Sami sobie niszczą siłę ligi włoskiej i dla mnie wygląda to tak, jakby zostali przez kogoś "finansowo zmotywowani" by liga włoska nie rozwijała się tak dobrze jak na początku wieku...
@Gauss: @mactrix: Zresztą #!$%@? się niepotrzebnie tylko pisząc o tym ciągle, już wystarczy - ciągnie się ten smród 6 lat, trzymajcie się Panowie, znikam :D nieważne co, Juve i tak będzie mocne!