Wpis z mikrobloga

  • 2
Jak nie byc nudnym w rozmowach na tinderach itp.? Co gadac, a co nie gadac? Nie wiem co pisac z tymi babami, zeby nie przestawaly mi odpisywac po kilku wiadomosciach
#podrywajzwykopem #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iEarth: Nie wychodzi. Jesli mi pisze, ze np. wraca do krakowa z urodzin matki z gdanska, to co mam zasmieszkowac albo jaką ciekawostke wrzucić?
  • Odpowiedz
@iEarth: @lastro: Parafrazując ostatnie reklamy Olx:

W internecie bądź sobą! Chyba, że jesteś #przegryw Wtedy bądź kimś innym.

Nie zanudzaj, ani też nie próbuj śmieszkować na siłę. W zasadzie to dopóki nie spotkasz się, to nie komplementuj jakoś wyglądu. Jak nie ma opisu, ani ulubionej piosenki, to możesz zapytać o takie cosie.
Jeśli jednak ma opis, to go przeczytaj, i nawet czasami go przeczytaj jeszcze raz,
  • Odpowiedz
Jesli mi pisze, ze np. wraca do krakowa z urodzin matki z gdanska


@lastro: Napisz np:

Wow, długa podróż. Pociągiem, czy samochodem jedziesz? Chyba, że samolotem ;)
  • Odpowiedz
@Ryonnen: No nie podrywac, bo juz po wszystkim, ale zastanawiam sie jak moglem sprawic zeby ta konwersacja nie byla nudna. Jeszcze mi pisała "Tak nie chce, w doku tak dobrze" i wtedy jej odpisałem, "hah, rozumiem cie, jak wyjeżdzalem na studia to tez tak miałem"
  • Odpowiedz
Jeszcze mi pisała "Tak nie chce, w doku tak dobrze" i wtedy jej odpisałem, "hah, rozumiem cie, jak wyjeżdzalem na studia to tez tak miałem"


@lastro: Wiesz, trudno jest określić co konkretnie w danej sytuacji było w temacie.
Może być tak, że po prostu się jej nudziło, i nikt inny jej nie odpisywał. (hard candy, but true)
Plus czasami kobiety tak mają, że odczytają wiadomość, pomyślą: "Odpiszę mu po skończeniu
  • Odpowiedz
@lastro: No musisz złapać kontakt z drugą osobą, sorry ale bez tego to nie ma opcji, że przejdzie z etapu znajomości internetowej, do etapu znajomości realnej.

  • Odpowiedz
@lastro: No jak nie jesteś w stanie złapać kontaktu, po powiedzmy, 2-3 dniach rozmów aktywnych a tyle najczęściej trwa początek nawiązywanie znajomości, jak OBIE strony są zainteresowane, to niestety ale z tego raczej nic nie będzie.

  • Odpowiedz
@lastro: Nie chodzi o RODO, chodzi o szacunek względem drugiej osoby, tak jak ja bym niekoniecznie chciał by moja rozmowa z dziewczyną była oglądana przez osoby trzecie (chciał a miał dwie różne sprawy) to tak uznaję, że jest podobnie z drugiej strony.
  • Odpowiedz